2019 Greater NY Scholastics:
High School Mixed Doubles Teams!
  Final Standings After 5 Rounds
 

  Code Name Score TBrk[C] TBrk[M] TBrk[S] TBrk[O]
1st ZHULIM Evelyn Zhu - Max Li (2197.0) - Cnt: 2 8.0 26 26 29.5 96.5
    Max Jiahua Li (2208) 4.0          
    WIM Evelyn Zhu (2186) 4.0          
2nd KHMNIE Nikki Khmelnitsky - Hans Niemann (2141.5) - Cnt: 2 8.0 23 26.5 31 93
    IM Hans Niemann (2512) 5.0          
    Nikki Khmelnitsky (1771) 3.0          
3rd LUCWAN Marilyn Lucero - Li Heng Wang (1488.0) - Cnt: 2 7.0 22.5 25.5 29.5 94
    Marilyn Lucero (1158) 3.5          
    Li Heng Wang (1818) 3.5          
4th LAPSYK Sakura Laporte - Lavon Sykes (1744.0) - Cnt: 2 7.0 22 24.5 27.5 91
    Lavon Sykes (1887) 4.0          
    Sakura Laporte (1601) 3.0          
5th WANZHE Nancy Wang - Yifeng Zheng (1554.0) - Cnt: 2 6.5 20 22 25 77.5
    Nancy Wang (2031) 3.5          
    Yifeng Zheng (1077) 3.0          
6th SCOKAL Rene Scorcia - Tenzin Kalden (1330.5) - Cnt: 2 6.0 21 22.5 26 84
    Tenzin Kalden (1585) 3.0          
    Renee Scorcia (1076) 3.0          
7th WILBUR Darrien Williams - Kyrel Burnett (990.5) - Cnt: 2 6.0 19 22 28.5 88
    Kyrel Burnett (1089) 4.0          
    Darrien Williams (892) 2.0          
8th DONRAI Samantha Dong - Arjun Rai (1902.5) - Cnt: 2 6.0 18 23.5 26.5 77
    Arjun Rai (1963) 3.0          
    Samantha Dong (1842) 3.0          
9th HYASOL Jessica Hyatt - Geordary Soloman (1592.0) - Cnt: 2 6.0 17 18 24 73.5
    Jessica Hyatt (1754) 4.0          
    Geordany Solomon (1430) 2.0          
10th MORROS Estelle Morden - Dylan Rossi (1462.0) - Cnt: 2 6.0 16.5 19.5 23 69
    Dylan Rossi (1669) 4.0          
    Estelle Morden (1255) 2.0          
11th JEASCO Geah Jean Baptise - Micah Scobie (1491.0) - Cnt: 2 5.5 17.5 20 27.5 83.5
    Micah Scobie (1402) 3.0          
    Geah Jean Baptiste (1580) 2.5          
12th KURCAO Dea Kurti - Justin Cao (1049.0) - Cnt: 2 5.5 16.5 21.5 26 83
    Justin Cao (1480) 4.0          
    Dea Kurti (618) 1.5          
13th SAWFEN Alyssa Sawicki - Kevin Feng (1116.5) - Cnt: 2 5.5 15.5 18.5 26 78
    Alyssa Sawicki (876) 3.0          
    Kevin Feng (1357) 2.5          
14th KUMLEV Sannah Kumar - Jack Levine (1758.0) - Cnt: 2 5.5 15 19.5 26.5 73.5
    Jack Levine (2128) 3.0          
    Sannah Kumar (1388) 2.5          
15th MORYLI Sophie Morris-Suzuki - Jun Y Li (1891.0) - Cnt: 2 5.0 17.5 22.5 26 78
    Sophie Morris-Suzuki (2131) 3.5          
    Jun Yan Li (1651) 1.5          
16th CHEGAL Mengnan Chen - Malcolm Galpern (1857.5) - Cnt: 2 5.0 13 21 26 80.5
    Mengnan Chen (1828) 3.0          
    Malcolm Galpern (1887) 2.0          
17th YANDEA Jasmine Yang - Chance Deas (1441.5) - Cnt: 2 5.0 13 20 25.5 75
    Chance Deas (1536) 3.0          
    Jasmine Yang (1347) 2.0          
18th WADWON Diamond Wade - Jacob Wong (973.0) - Cnt: 2 5.0 13 16 20 64
    Jacob Olivier Tom-Wong (973) 4.0          
    Diamond Chanel Wade (unr.) 1.0          
19th PAULEU Lisbeth Paulino - Justin Leung (637.5) - Cnt: 2 4.0 11 16.5 24 76
    Justin Leong (720) 2.0          
    Lisbeth Paulino (555) 2.0          
20th XUEKHE Helen Xue - Vernon Khong (1418.0) - Cnt: 2 3.5 13 21.5 30.5 86
    Helen Xue (1400) 2.0          
    Vernon Khong (1436) 1.5          
21st RIVNAG Jenayah M Rivera - Gabriel Nagel (801.0) - Cnt: 2 3.5 12.5 18 26 79
    Gabriel Nagel (801) 2.5          
    Jenayah Marie Rivera (unr.) 1.0          
22nd AUBAUB Elizabeth Aubry - Jonathan Aubry (1337.0) - Cnt: 2 3.0 3.5 10 15.5 47.5
    Jonathan Aubry (1337) 2.0          
    Elizabeth Grace Aubry (unr.) 1.0