Players registered up until

2018-01-05 20:35:00 (1527 entries)

Name Rng Section Grd Team School
Figueroa, Michai Unr Junior High Under 1300 (Sunday) 08 GRCCHR Grace Church School - New York NY
Dunikov, Glib Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Macari, Miles unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Jurayj, Griffin Ahearn unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P.S. 132
Bhattacharjee, Riju unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Huang, Liliana unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Lin, Colin unr K-1 Under 400 (Sunday) K P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Gupta, Arjun Agastya unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Gupta, Atharva unr K-1 Under 400 (Sunday) K NEST NEST+m School - New York NY
Awad, Steelo unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Raitzin, Misha Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 SACUW Success Academy Charter School Upper West M523 - New York NY
Yee, Kyle Unr High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Barnard, Mickey Unr High School Under 1200 (Saturday) 09 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Bacarella, Salvatore Unr High School Under 1200 (Saturday) 09 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Liebow, Mike Unr High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Sorkin, Richard Unr High School Under 1200 (Saturday) 09 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Farquhar, Quentin unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P9M Sarah Anderson PS9 - New York NY
Kouklanakis, Jolein unr Primary Under 600 (Sunday) 03 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Lopez, Luis unr Elementary Under 1100 (Saturday) 06 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Washington, Morgon unr Elementary Under 1100 (Saturday) 05 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Lopiano, Michael Unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 PEACE Our Lady Queen of Peace - Staten Island NY
Mocco, Conall Unr K-1 Under 400 (Sunday) K BROWN Browning School - New York NY
Carratu , Andrew unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P188Q Kingsbury School PS 188 - Queens NY
Bernstein, Zachary T. Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Agge, Deven unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 UNIS United Nations International School - New York NY
Agge, Maya unr Primary Under 600 (Sunday) 03 UNIS United Nations International School - New York NY
Pan, Corey J unr K-1 Under 400 (Sunday) K P75M Emily Dickinson PS75 - New York NY
Riera, Alexandre Enzou unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Korotash, Ostap Unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Cardenas, Julian unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Nagel, Gabriel unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Lin, Jonathan unr Primary Under 600 (Sunday) 03 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Li, Adrian unr Primary Under 600 (Sunday) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Moskowitz, Lydia unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 PEACE Our Lady Queen of Peace - Staten Island NY
Ciaccio, Christian Leo unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Seth, Mehr unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Bazar, Evan unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Mak, Oliver unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Walsh, Frederick unr K-1 Under 400 (Sunday) K HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Naqvi, Samir unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Jensen, Eske Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Lesch, Willa unr K-1 Under 400 (Sunday) K AVENUE Avenues The World School - New York NY
Lasher, Nathaniel unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Erceg-Kopkind, Mateo unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Li, Zoe Unr K-1 Championship (Both days) 01 LAKEVE The Lakeville Elementary School - Great Neck NY
Middleton, Kiroto Unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Johnston, Edward unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 TRINI Trinity School - New York NY
Lasher, Benjamin Unr K-1 Under 400 (Sunday) K MSC Manhattan School For Children PS 333 - New York NY
Dessyn, Timothee unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 P154K Magnet School For Science & Technology PS154 - Brooklyn NY
Castillo, Reed unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Mulvihill, Patrick Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Westhead, Anthony unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Prete, Hyrum unr Elementary Under 700 (Saturday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Kentsis, Asher unr Primary Under 600 (Sunday) 03 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Mendelow, Phoebe Unr K-1 Under 400 (Sunday) K HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Mendelow, Seth Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 RICOLO Lower Riverdale Country School - Bronx NY
Lee, Michelle unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Brandenberg, Kosmas Akira unr Junior High Under 1300 (Sunday) 07 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Wu, Katherine unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Zevola, Kirk Unr High School Under 1200 (Saturday) 11 CHISCH Child School and Legacy High School Roosevelt Island - New York NY
Hall, Kurtis Unr High School Under 1200 (Saturday) 06 CHISCH Child School and Legacy High School Roosevelt Island - New York NY
Lawson, Oliver Unr Primary Under 600 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Lawson, Alexander Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Coats, Jonas Unr Junior High Under 1300 (Sunday) 05 Grace
Xue, Bryce unr K-1 Under 400 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Dubinsky, Henry unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Roux, Xavier unr K-1 Under 400 (Sunday) K PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Zhao, Chenran unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Zhao, Chenyu unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Gupta, Mira unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Gupta, Molly unr Elementary Under 700 (Saturday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Holmes, Noah unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Cruz, Steven unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Jadhav, Anand unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Sawwan, Omar unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 I276M Battery Park City School IS 276 - New York NY
Sawwan, Jordan unr Elementary Under 700 (Saturday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Sawwan, Joseph unr Elementary Under 700 (Saturday) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Lin, Ethan Unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Wong, Alyssa unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Heese, Rahil Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 TRINI Trinity School - New York NY
Mieleszko, Adrian Unr Primary Under 600 (Sunday) 03 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Sheehan, Ronan Unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 PEACE Our Lady Queen of Peace - Staten Island NY
Cuba, Daniel Unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Cossey, Leo Unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 PUES Dos Puentes Elementary School M103 - New York NY
Higgins, Christian unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Sanchez, Jeremiah unr K-1 Under 400 (Sunday) K SACBX4 Success Academy Charter School Bronx 4 X464 - Bronx NY
Blanco, Jeremy unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Montilla, Christopher unr Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Ulloa, Beyonce Unr Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Acevedo Hernandez, Keyla Unr K-1 Under 400 (Sunday) K ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Rivas, Santiago Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Rivas, Jordan Unr Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Alexander, Orion unr Primary Under 600 (Sunday) 02 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Soon, Ryan Unr Primary Under 600 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Farhat, Milo Unr Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Wang, Chen Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 KEWFOR Kew Forest School - Queens NY
Schwarz, Charles unr K-1 Under 400 (Sunday) K ALLEN Allen-Stevenson School - New York NY
Yellin, Blake unr Primary Under 600 (Sunday) 02 CALHOU Calhoun School - New York NY
Gellert, Michael Unr K-1 Under 400 (Sunday) PK REDS Resurrection Episcopal Day School - New York NY
Schall, Miles unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Oyefeso, Aaron Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Neill, Adam unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Manuel, Mason unr K-1 Under 400 (Sunday) K P11M William T Harris PS11 - New York NY
Vosko, Adam Unr Elementary Under 700 (Saturday) 06 J167M Robert F Wagner JHS 167 - New York NY
Yang, Leyi Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Mattimore, Rory Unr K-1 Under 400 (Sunday) K P527M East Side School for Social Action PS 527 - New York NY
Solondz, Elroy unr Primary Under 600 (Sunday) 03 P340M Sixth Avenue Elementary PS340 - New York NY
Varriano, Evan Unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Farrell, Emmett Unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 BAYRG Bay Ridge Prep - Brooklyn NY
Middleton, Kyoma Unr Elementary Under 700 (Saturday) 03 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Urilov, Aviel unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Huang, Chris unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Awad, Rania unr Elementary Under 700 (Saturday) 04 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Srivatsa, Marcus unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Kamfar, William Unr Elementary Under 700 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Walcott, Nathaniel Unr High School Championship (Both days) 09 Homeschool
Frazer, Olivia Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Peterson, Creedence unr Primary Championship (Both days) 03 STIL St Ignatius Loyola School - New York NY
Zhang, Mark Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Ozgun, Kyle unr Junior High Under 1300 (Sunday) 07 Dwight Endglewood
Anderson Robinson, Sampson unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Olim, Milo unr Primary Under 1000 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Gordon, Lucas Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Kwok, Geoffrey Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Sorgard , William Unr K-1 Championship (Both days) 01 Home School
Noda, Kaito Unr Elementary Under 700 (Saturday) 03 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Byrne, Rogan Unr K-1 Under 400 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Yevmenenko, Micah Unr K-1 Under 400 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Su, Justin Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Gupta, Pranati Unr K-1 Under 400 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Mcclung, Asher Unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Chen, Caleb Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Gioia, Marco Unr High School Under 1200 (Saturday) 11 CHISCH Child School and Legacy High School Roosevelt Island - New York NY
Wilkes, Christiaan Unr K-1 Under 400 (Sunday) K P11M William T Harris PS11 - New York NY
Rau, Akaash unr Primary Under 600 (Sunday) 02 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Margulis, Roxana Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Brooks-Barr, Liam Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Difo, Robin unr High School Under 1200 (Saturday) 09 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Torres, Brian unr High School Under 1200 (Saturday) 10 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Nunez, Henry unr High School Under 1200 (Saturday) 12 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Morrison, Daeshawn unr High School Under 1200 (Saturday) 10 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Green, Matthew unr High School Under 1200 (Saturday) 09 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Krisnaqui, Sadri unr High School Under 1200 (Saturday) 12 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Gonzalez, Solice Unr High School Under 1200 (Saturday) 12 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Bertie, Jacob unr High School Under 1200 (Saturday) 09 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Nieves, Jorge unr High School Under 1200 (Saturday) 12 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Herrad, Gilasy unr High School Under 1200 (Saturday) 10 BXCHS Bronx Collaborative High School X351 - Bronx NY
Hirshey, Avery Unr K-1 Under 400 (Sunday) 01 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Abend, James Unr Primary Under 1000 (Sunday) 03 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Rowland, Nikolas Unr K-1 Under 400 (Sunday) K DALTN Dalton School - New York NY
Vinayak, Vedh Unr Elementary Under 1500 (Saturday) 04 GLENW Glenwood Elementary - Short Hills NJ
Doshi, Taran unr Primary Under 600 (Sunday) K Riverdale Country School
Breslin, Eyrnn 101 High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Ting, Gabriela 101 High School Under 1200 (Saturday) 12 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Maloney, Ian 101 High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Ramos, Joseph 101 Primary Under 600 (Sunday) 02 UNIS United Nations International School - New York NY
Dinham, Chase 101 Primary Under 600 (Sunday) 02 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Schoepfer, Cameron 101 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Martinez, Amberlynn 101 K-1 Under 400 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Lehman, Jack Richard 102 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Miller, Amira 102 K-1 Under 400 (Sunday) 01 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Yoseloff, William 103 K-1 Under 400 (Sunday) 01 TRINI Trinity School - New York NY
Franklin, Clara 104 K-1 Under 400 (Sunday) 01 ECFS Ethical Culture Fieldston School - New York NY
Bandreddi, Aarush 104 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Hertzog, Kadin 105 Primary Under 600 (Sunday) 02 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Peterson, Roman 105 Elementary Championship (Both days) 05 STIL St Ignatius Loyola School - New York NY
Yevmenenko, Ezra 105 Primary Under 600 (Sunday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Yang, William 105 K-1 Under 400 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Oconnor, Kieran 105 K-1 Under 400 (Sunday) 01 Browning
Yu, Karen 106 Primary Under 600 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Daly, Harrison 106 Primary Under 600 (Sunday) 02 TRINI Trinity School - New York NY
Han, Effie 107 K-1 Under 400 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Goldberg, Joshua 108 K-1 Under 400 (Sunday) 01 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Hafez, Omar 108 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P281M The River School PS 281 - New York NY
Pulugurtha, Sri Kamaeswari Ananya Hasini 108 Primary Under 600 (Sunday) 03 CHEST Chester M Stephens School - Mount Olive NJ
Cotler, Amelia 109 K-1 Under 400 (Sunday) K NEST NEST+m School - New York NY
Wang, Zhidao 109 Primary Under 600 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Hong, Neal 110 Elementary Under 700 (Saturday) 01 POMPEI Our Lady of Pompeii Catholic School - New York NY
Behr, Ryan 110 Primary Under 600 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Arista, Jocelyn 112 Primary Under 600 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Li, Patrick 112 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Weinrick, Gregor 112 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Pouraghabagher, Sohrab 113 K-1 Under 400 (Sunday) 01 TRINI Trinity School - New York NY
Barrett, Kate 114 K-1 Under 400 (Sunday) 01 SHEART Convent of the Sacred Heart - New York NY
Lynch, Violet 114 Primary Under 600 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Meyers, Jacob 116 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Boetang, Gabriella 119 K-1 Under 400 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Gabel, Jax 119 Primary Under 600 (Sunday) 03 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Liu, Andrew 119 Primary Under 600 (Sunday) 02 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Weinstein , Sabina 124 K-1 Under 400 (Sunday) 01 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Wong, Adriana 125 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Zongo, Samira 126 Primary Under 600 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Butler, Ananias 128 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Klein, Hippolyte 129 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P84M Lillian Weber School of the Arts PS84 - New York NY
Wilner, Amalia 130 Primary Under 600 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Ku, Hunter 131 K-1 Under 400 (Sunday) K AVENUE Avenues The World School - New York NY
Uss, Becca 133 Primary Under 600 (Sunday) 02 P75M Emily Dickinson PS75 - New York NY
Levine, Kendall 134 K-1 Under 400 (Sunday) K CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Verma, Vidhir 135 Primary Under 600 (Sunday) 02 P87M William Sherman PS87 - New York NY
Ma, Sophie 137 K-1 Under 400 (Sunday) K NEST NEST+m School - New York NY
Janghorbani, Maxwell 140 Primary Under 600 (Sunday) 02 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Clampitt, Hawkeye 145 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Simon, Luke 146 K-1 Under 400 (Sunday) K CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Napiza, Antonio 148 Elementary Under 700 (Saturday) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Underwood, Miyo 150 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Tomaschett, Evander 150 Primary Under 600 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Cohen, Max Samuel 150 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Arista, Danya 152 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Prezant, Jacob 153 Primary Under 600 (Sunday) 02 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Romero, Matthew 155 K-1 Under 400 (Sunday) 01 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Wu, Anthony 161 K-1 Championship (Both days) 01 LAKEVE The Lakeville Elementary School - Great Neck NY
Bennett, Joe 162 High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Attada, Adarsh 163 Primary Under 600 (Sunday) 02 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Francisco, Vitalis 170 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Ross, Evan 172 K-1 Under 400 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Quinones, Madelyn 172 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Dotov, Gabriella 173 Elementary Under 700 (Saturday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Middleton, Ethan 174 High School Under 1200 (Saturday) 09 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Bhattarai, Lata 177 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Cai, Chengyuan 178 K-1 Under 400 (Sunday) 01 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Cardoso, Karely 179 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Pant, Miklas 179 Elementary Under 700 (Saturday) 03 DAVELM Davis Elementary - Malone NY
Walsh, Seneca 181 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Mcelmurray, Ava 182 K-1 Under 400 (Sunday) 01 CHAPIN Chapin School - New York NY
Wood, Naomi 183 K-1 Under 400 (Sunday) K AVENUE Avenues The World School - New York NY
Philip, Joseph 187 Elementary Under 700 (Saturday) 05 BRIDGE The Bridges Academy - West Islip NY
Puritz, Royal 191 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Tounkara, Aminata 192 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Nicholls, Ben 193 K-1 Under 400 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Walters, Julia 194 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Huebert, Christian 198 K-1 Under 400 (Sunday) 01 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Jain, Sunay 204 Primary Under 600 (Sunday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Lesch, Daniel 207 Primary Under 600 (Sunday) 03 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Appelbaum, Nate 208 Primary Under 600 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Hayes, Ben 210 Primary Under 600 (Sunday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Lin, Sarah 216 Elementary Under 700 (Saturday) 05 NEST NEST+m School - New York NY
Shea, Peter 216 Primary Under 600 (Sunday) 02 BROWN Browning School - New York NY
Volovnyk, Ivan 216 K-1 Under 400 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Hanna, Kai Dylan D 217 Primary Under 600 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Fang, Arabella 218 K-1 Under 400 (Sunday) K NEST NEST+m School - New York NY
Uss, Veronica 222 Primary Under 600 (Sunday) 02 P75M Emily Dickinson PS75 - New York NY
Abdullah, Nazir 223 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Alling, Grant 223 Elementary Under 700 (Saturday) 02 Homeschool
Tushman, Fiona 228 K-1 Championship (Both days) 01 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Pfeifler, Nicolas 231 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 BUCKL Buckley School - New York NY
Gill, Jaedin 233 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Nair, Amithi 234 Elementary Under 700 (Saturday) 05 NOREL Norfeldt Elementary School - West Hartford CT
Waduthanthree, Thihansa O 235 Primary Under 600 (Sunday) 03 NOLAN Dorothy Nolan Elementary School - Wilton NY
Hot, Andan 235 Primary Under 600 (Sunday) 02 BROWN Browning School - New York NY
Barrat, Leo 239 Primary Under 600 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Robik, Ryan 239 K-1 Under 400 (Sunday) K CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Chin, Ayden 241 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Brunink, Vik 243 K-1 Under 400 (Sunday) 01 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Bajracharya, Kaji 245 Elementary Under 700 (Saturday) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Wolff, David 245 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Wahl, Leo G 246 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Chin, Connor 246 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P174Q William Sidney Mount PS174 - Rego Park NY
Trontz, Joseph 246 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P84K Jose De Diego PS84 - Brooklyn NY
Murphy, Kelsey 248 K-1 Under 400 (Sunday) K NEST NEST+m School - New York NY
Mak, Cynthia 250 Primary Under 600 (Sunday) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Mcknight, Brooke 251 Primary Under 600 (Sunday) 02 CHAPIN Chapin School - New York NY
Lukban, Orfeu 252 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Schnee, Arlo 254 Primary Under 600 (Sunday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Fonseca, Justin 255 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Rotunno, Davis 256 K-1 Under 400 (Sunday) 01 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Nicozisis, Elias 257 Primary Under 600 (Sunday) 02 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Te, Artem 259 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Blackwood, Zahir 260 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Hart, Hannah 261 Primary Under 600 (Sunday) 03 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Lewis, Ethan 261 Elementary Under 700 (Saturday) 06 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Romero, Abigail 261 Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Kotchen, Aaron 261 K-1 Under 400 (Sunday) 01 DALTN Dalton School - New York NY
Pohl, Lucy 262 Primary Under 600 (Sunday) 03 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Ziemer, Benjamin 263 Elementary Under 700 (Saturday) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Smith, Malia 263 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P150Q PS150 Queens - Queens NY
Rodriguez, Anthony 264 K-1 Under 400 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Cacciatore , Max 264 K-1 Under 400 (Sunday) K P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Doughty, William 264 Primary Under 600 (Sunday) 02 STSTEP St. Stephen of Hungary School - New York NY
Silvers, Brody 270 K-1 Under 400 (Sunday) K DALTN Dalton School - New York NY
Faith, Eliot 270 Primary Under 600 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Gururaja, Arjun 275 K-1 Under 400 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Marketan, Zoe 275 K-1 Under 400 (Sunday) 01 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Marketan, Zoe 275 K-1 Under 400 (Sunday) 01 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Marinis, Brandt 276 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Penesetti, Aanya 277 Primary Under 600 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Feuerstein, Lily R 277 K-1 Under 400 (Sunday) K DALTN Dalton School - New York NY
Salem, Dylan 278 Primary Under 600 (Sunday) 01 TRINI Trinity School - New York NY
Kayne, Alexandra 282 Primary Under 600 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Chaney, Miles 284 High School Under 1200 (Saturday) 09 CHISCH Child School and Legacy High School Roosevelt Island - New York NY
Nicholson, Peter 284 Primary Under 600 (Sunday) 02 SPEYR
Timilsina, Preshik 286 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P281M The River School PS 281 - New York NY
Loo, Jason 288 K-1 Under 400 (Sunday) 01 DALTN Dalton School - New York NY
Nair, Nitya 288 Elementary Under 700 (Saturday) 05 NOREL Norfeldt Elementary School - West Hartford CT
Fortuna, Valeria 288 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Brenner, Reyd 289 Primary Under 600 (Sunday) 02 UNIS United Nations International School - New York NY
Kumar, Gus Raghav 289 K-1 Under 400 (Sunday) 01 BASISB BASIS Independent Brooklyn - Brooklyn NY
Solomovich, Anthony 291 Primary Under 600 (Sunday) 03 P11K Purvis J Behan Elementary School PS11 - Brooklyn NY
Bae, Jacob 292 K-1 Under 400 (Sunday) 01 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Jimenez, Leomar 292 High School Under 1200 (Saturday) 09 CCARTS City College Academy Of The Arts M293 - New York NY
Lanken, Gabriel 294 Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Kaloudis, Emma 294 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Sengupta, Arhan 297 Primary Under 600 (Sunday) 03 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Estrada, Elijah 297 Elementary Under 700 (Saturday) 02 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Sandler, Leon 300 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Lukose, Joyce 301 Elementary Under 700 (Saturday) 04 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Howe, Wiley 302 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Lee, Alexis 306 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Zuliani, Pietro 307 Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Mendez, Marco 309 K-1 Under 400 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Asare-Appiah, Otis 310 Primary Under 600 (Sunday) 03 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Dogra, Divij 310 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SEELY Seely Place Elementary School - Scarsdale NY
Kleiman, David 311 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P100K The Coney Island School PS 100 - Brooklyn NY
Kraus, Dylan 311 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Wright, Liam 312 Primary Under 600 (Sunday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Wilson, Sanni 314 Primary Under 600 (Sunday) 02 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Wilson, Sanni 314 Elementary Under 700 (Saturday) 02 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Gu, Clarence 314 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P144Q Col Jeromus Remsen PS144 - Forest Hills NY
Brisman, Eli 315 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Zinder, Sonya 319 Primary Under 600 (Sunday) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Molloy, Dylan 321 High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Dolev, Dean 322 Primary Under 600 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Kwon, Alexander 322 K-1 Under 400 (Sunday) K HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Romero, Jean 322 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Jones, Taylor 324 Primary Under 600 (Sunday) 03 SACBX4 Success Academy Charter School Bronx 4 X464 - Bronx NY
Perez, Kevin 328 High School Under 1200 (Saturday) 12 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Leven, Jaco 328 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Dueno, G Connor 330 K-1 Under 400 (Sunday) 01 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Mulderrig, Cian Jo 332 Primary Under 600 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Wuertele, Miles 334 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Fugate, Lucas 334 Primary Under 600 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Castro, Alexandra 334 Elementary Under 700 (Saturday) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Zajkowski, Jonah 334 Primary Under 600 (Sunday) 02 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Reiss, Micah 335 K-1 Under 400 (Sunday) K P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Gill, Jaelin 335 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Nepomnyashchaya, Diana 337 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Acker, Myles Joseph 341 Elementary Under 700 (Saturday) 05 BASISB BASIS Independent Brooklyn - Brooklyn NY
Bartolini, Christian 342 K-1 Under 400 (Sunday) K HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Goldey, Felix 343 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Gurung, Amishna 344 Elementary Under 700 (Saturday) 01 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Marcal, David 345 K-1 Under 400 (Sunday) 01 BIRCH Birch Wathen Lenox School - New York NY
Sidor, Marlee 346 Elementary Under 700 (Saturday) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Szarejko-Frisch, H 347 Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Lu, Sherry 349 Primary Under 600 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Gomez, Mason 350 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Bandreddi, Meera 354 Primary Under 600 (Sunday) 03 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Chang, Raphael 355 Elementary Under 700 (Saturday) 03 PUES Dos Puentes Elementary School M103 - New York NY
Siegel, Jake 355 Primary Under 600 (Sunday) 03 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Wahl, Ian 357 Primary Under 600 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Bell, Sylvie 359 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Deutsch, Guy 362 Primary Under 600 (Sunday) 01 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Mocco, Michael 364 Primary Under 600 (Sunday) 02 BROWN Browning School - New York NY
Feuerstein, Jacob 364 K-1 Under 400 (Sunday) 01 DALTN Dalton School - New York NY
Horne, Merielle 365 Primary Under 600 (Sunday) 03 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Martinez, Jadelynn 365 Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Francisco, Angel 365 Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Anderson, Cameron 369 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Saraf, Matthew 371 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Winsan, Eric 371 Primary Under 600 (Sunday) 02 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Alling, Drake 371 Elementary Under 700 (Saturday) 05 Homeschool
Opell, Reed 373 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Timilsina, Pratik 374 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P281M The River School PS 281 - New York NY
Roberts, Brielle 374 Primary Under 600 (Sunday) 02 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Choi, Jeremy 374 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Trinidad , Kaycee 375 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Tsukerman, Mia 376 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Marcal, Ziva 383 K-1 Under 400 (Sunday) PK RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Chen, Mark 383 K-1 Under 400 (Sunday) 01 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Juarez, Giovanni E 384 Primary Under 600 (Sunday) 02 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Assa, Eli 384 Primary Championship (Both days) 02 P87M William Sherman PS87 - New York NY
Smith, Amari 385 Elementary Under 700 (Saturday) 03 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Schroffner, Wailea 386 Primary Under 600 (Sunday) 01 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Duncan, John Bo 391 K-1 Championship (Both days) 01 P8K Robert Fulton PS8 - Brooklyn NY
Loo, Kaitlyn 391 Primary Under 600 (Sunday) 03 CHAPIN Chapin School - New York NY
Pallordet, Liam 391 Primary Under 600 (Sunday) 02 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Borredon Shmurun, Henry 392 Primary Under 600 (Sunday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Kirkland, Tianne 392 Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Palmer , Jurell 393 Elementary Under 700 (Saturday) 02 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Shen, Luke 394 Primary Under 600 (Sunday) 01 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Lerner, Harold 395 Primary Under 600 (Sunday) 02 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Cortazar, Yuri 396 Primary Under 600 (Sunday) 02 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Deutsch, Eden 401 Primary Under 600 (Sunday) 01 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Marshalleck, David 402 Primary Under 600 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Lam, Chloe 406 Primary Under 600 (Sunday) 03 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Louis, Valentino 407 Primary Under 600 (Sunday) 03 SACUW Success Academy Charter School Upper West M523 - New York NY
Vildman, Rebecca 410 Primary Under 600 (Sunday) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Zaky, Bolla 410 High School Under 1200 (Saturday) 11 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Feliz, Mike-Daniel 411 Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Mcpeake, Max 412 Primary Under 600 (Sunday) 02 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Gokalp-Rubin, Joel 412 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Rabij, Ksenia 413 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Glockner, Thomas 414 Elementary Under 700 (Saturday) 04 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Roldan, Jair 415 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Fini, Ryan 418 K-1 Championship (Both days) 01 MUNPEL Munsey Park Elementary School - Manhasset NY
Ng, Zachery M 419 Primary Under 600 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Lamb, Diego 422 K-1 Championship (Both days) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Gogolin, Sasha 422 Primary Under 600 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Pavlenko, Igor 425 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
O'Brien, Quinn 425 Primary Under 600 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Reverdito, Alessandro 427 Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Zhou, Lilian 429 Primary Under 600 (Sunday) 01 JACKS George A Jackson Elementary School - Jericho NY
Dow, Keira 430 Primary Under 600 (Sunday) 03 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Jia, Charles 432 Primary Under 600 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Shopulatova, Zukhra 432 Elementary Under 700 (Saturday) 06 HOMMMS Hommocks Middle School - Mamaroneck NY
Fortuna, Joseph 432 Primary Under 600 (Sunday) 02 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Chancey, Chanz 432 Primary Under 600 (Sunday) 02 P3M The John Melser Charrette School PS3 - New York NY
Fortuna, Joseph 432 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Smith, Elliot 435 Primary Under 600 (Sunday) 02 BROWN Browning School - New York NY
Duvanov, Nikita 435 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P281M The River School PS 281 - New York NY
Wu, Andrew 438 Primary Under 600 (Sunday) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Tyner, Finn 438 Primary Under 600 (Sunday) 03 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Rodriguez, Jack 439 Primary Under 600 (Sunday) 03 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Lin, Gavin 441 Primary Under 600 (Sunday) PK P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Eppel, Nathan 441 Primary Under 600 (Sunday) 01 Homeschool
Messer, Daniel 442 Primary Under 600 (Sunday) 02 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Doshi, Rohin 444 Primary Under 600 (Sunday) 01 Riverdale Country School
Adams, Caitlin Ala-Toh 445 Elementary Under 700 (Saturday) 01 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Bair, Santosh 446 Primary Under 600 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Butler, Dean 446 Primary Under 600 (Sunday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Walker, Nasir 447 Elementary Under 700 (Saturday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Duca-Evans, Joshua 448 Primary Under 600 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Johari, Aarush 449 Primary Under 600 (Sunday) 01 MKMECC Mary Kay McMillin Early Childhood Center - Berkeley Heights NJ
Dugger, Peyton 449 Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Berscheid, Nicolau 451 Elementary Under 700 (Saturday) 06 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Stark, Max 453 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Sandow, Theodore 453 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Young, Mickai 453 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Veissid, Henry 455 Primary Under 600 (Sunday) 02 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Hayashi, Ryota 456 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Latham, George 456 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Turturro, Diego 457 High School Under 1200 (Saturday) 11 BERCAR Berkeley Carroll - Brooklyn NY
Jones, Dana 457 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Lin, Julia 458 Elementary Under 700 (Saturday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Greenwald, Jordan 459 K-1 Championship (Both days) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Bi, Steven 459 High School Under 1200 (Saturday) 10 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Cai, Chengtian 461 Primary Under 600 (Sunday) 02 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Snypes, Liam 462 Primary Under 600 (Sunday) 03 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Iyer, Dev 465 Primary Under 600 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Siegel, Luke 465 Primary Under 600 (Sunday) 02 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Zaraya, Joseph 469 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P10K Magnet School Of Math Science And Design Technology PS10 - Brooklyn NY
Ray, Nicolas 471 Primary Under 600 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Shen, David 473 Primary Under 600 (Sunday) 03 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Shen, David 473 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Phurbu, Dolma 473 High School Under 1200 (Saturday) 12 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Wright, Caleb 473 Primary Under 600 (Sunday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Martin, Bryce 474 Primary Under 600 (Sunday) 02 SACUW Success Academy Charter School Upper West M523 - New York NY
Roberts, Eloise 476 Primary Under 600 (Sunday) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Mascera, Alexia 477 Primary Under 600 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Xu, Kelvin 477 K-1 Championship (Both days) 01 LAKEVE The Lakeville Elementary School - Great Neck NY
Martinez, Emileo 477 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Posner, Jacob 477 K-1 Championship (Both days) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Javeri, Arhan 477 Primary Under 600 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Crawford, Elliott 479 Elementary Under 700 (Saturday) K P11M William T Harris PS11 - New York NY
Crawford, Elliott 479 Primary Under 600 (Sunday) K P11M William T Harris PS11 - New York NY
Moskowitz, Matthew 480 High School Under 1200 (Saturday) 09 MONSHS Monsignor Farrell High School - Staten Island NY
Ravner, Pierce 480 Primary Under 600 (Sunday) 01 BROWN Browning School - New York NY
Lee, Jacob 481 Primary Under 600 (Sunday) 01 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Williams, Fielding 481 Primary Under 600 (Sunday) 02 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Williams, Fielding 481 Elementary Under 700 (Saturday) 02 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Daniel, Ariam 484 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Goldberg, Ash 484 Primary Under 600 (Sunday) 01 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Cao, Kaylee 485 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACBH Success Academy Charter School Bensonhurst K772 - Brooklyn NY
Luna, Liam 487 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Wang, Kathrine 488 Elementary Under 700 (Saturday) 03 WALDEL The Walden School - Media PA
Wang, Kathrine 488 Primary Under 600 (Sunday) 03 WALDEL The Walden School - Media PA
Chakka, Siri Hamsini 491 Primary Under 600 (Sunday) 03 HASCS Hudson Arts and Science Charter School - Kearny NJ
Ikhinmwin, Eghosa 492 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 SACBX4 Success Academy Charter School Bronx 4 X464 - Bronx NY
Aldas, Eddy 492 High School Under 1200 (Saturday) 08 CHISCH Child School and Legacy High School Roosevelt Island - New York NY
Markoff, Bennett 494 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Bailey, Amaris 494 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Isernhagen, Thomas 494 Primary Under 600 (Sunday) 03 PRIMOR Primoris Academy - Westwood NJ
Dai , Joshua 496 Primary Under 600 (Sunday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Lew, Dana 496 Primary Under 600 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Disla, Adrian 498 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Ricci, Gabriel 498 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P10K Magnet School Of Math Science And Design Technology PS10 - Brooklyn NY
Markoff, Alexander 500 Primary Under 600 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Chadha , Dhiren 500 Primary Under 600 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Thongmee, Nagorn 504 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
King, Micah 504 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Chilov, Wyeth Nicholas 505 Primary Under 600 (Sunday) 03 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Home, Sacha 507 Primary Under 600 (Sunday) 02 WINDW The Windward School - White Plains NY
Rosario, Ociel 510 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Zhu, Kurtis 511 Primary Under 600 (Sunday) 01 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Bencosme-Lee, Subi 512 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Bencosme-Lee, Subi 512 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Wu, Winston 514 Primary Under 600 (Sunday) 02 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Malhotra, Soren 515 Elementary Under 700 (Saturday) 04 POMPEI Our Lady of Pompeii Catholic School - New York NY
Locascio, Luigi 516 High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Agarwaal, Yohan 516 K-1 Championship (Both days) K HAPMON Hamilton Park Montessori School - Jersey City NJ
Bragg, Mark 516 Primary Under 600 (Sunday) 02 TRINI Trinity School - New York NY
Shopulatov, Umidjon 518 Elementary Under 700 (Saturday) 06 HOMMMS Hommocks Middle School - Mamaroneck NY
Linthorst Homan, John 519 K-1 Championship (Both days) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Chan, Liam 520 Primary Under 600 (Sunday) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Kopelnitsky, Akira 520 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Hecker, Leon 524 Primary Under 600 (Sunday) 03 ECFS Ethical Culture Fieldston School - New York NY
Barz, Graydon 524 Primary Under 600 (Sunday) 02 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Xue, Ian 525 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P204K Vince Lombardi Elementary School PS204 - Brooklyn NY
Zorman, Jonathan 526 Primary Championship (Both days) 03 P100K The Coney Island School PS 100 - Brooklyn NY
Davis, Benjamin 526 Elementary Under 700 (Saturday) 04 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Burke, Damien 526 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Gecht, Jacob 527 Elementary Championship (Both days) 04 P195K Manhattan Beach PS195 - Brooklyn NY
Salem, Kekoa 527 Primary Under 600 (Sunday) 02 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Zhou, Audrey 528 K-1 Championship (Both days) 01 GREENE Greenville Elementary School - Scarsdale NY
Peckham, Casey 528 Primary Under 600 (Sunday) 02 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Peckham, Casey 528 Elementary Under 700 (Saturday) 02 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Duvanova, Veronika 528 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P281M The River School PS 281 - New York NY
Thiessen, Jasmine 530 Elementary Under 700 (Saturday) 02 BREAR Brearley School - New York NY
Du, Collin 531 Primary Under 600 (Sunday) 01 HARTES Hartshorn Elementary School - Short Hills NJ
Chowdhury, Adi 533 Elementary Under 700 (Saturday) 03 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
De La Nuez, Alexi 533 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P513M Castle Bridge School PS 513 - New York NY
Marcel, Nikhil 533 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Hill, August 534 Primary Under 600 (Sunday) 02 UNS Upper Nyack School - Nyack NY
Luo, Luke 536 Primary Championship (Both days) 03 FRANK Franklin Early Childhood Center - Hewlett NY
Lynch, Julian 536 Elementary Championship (Both days) 04 BALLET Ballet Tech M442 - New York NY
Sorgard, Abigail 536 Primary Under 1000 (Sunday) 02 HomeSchool
Sosa, Jeremy 537 Primary Under 600 (Sunday) 02 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Valcin, Philip 537 Elementary Under 700 (Saturday) 02 POMPEI Our Lady of Pompeii Catholic School - New York NY
Rondeau, Santiago 539 Primary Under 600 (Sunday) K HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Flores, Abyl Dowshen 540 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Spinelli, Charles 542 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Ettinger, Zoe 543 Primary Under 600 (Sunday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Wang, Rebecca 543 Elementary Under 700 (Saturday) 04 WALDEL The Walden School - Media PA
Wang, Rebecca 543 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 WALDEL The Walden School - Media PA
Poddar, Narnia 545 Primary Under 600 (Sunday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Valdez, Ngina 545 High School Under 1200 (Saturday) 10 CCARTS City College Academy Of The Arts M293 - New York NY
Levitski, Lucy 547 Elementary Championship (Both days) 06 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Veytsman, Lawrence 547 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 I228K David A Boody IS 228 - Brooklyn NY
Moguel, Ixoye 547 Primary Under 600 (Sunday) 03 ROSYCS Rosalyn Yalow Charter School X486 - Bronx NY
Turner, Jordan 549 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Bernard, Henderson 549 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Zadanfarrokh, Kian 551 K-1 Championship (Both days) 01 P3M The John Melser Charrette School PS3 - New York NY
Tan, Chloe 552 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Dice, Jacob 552 High School Under 1200 (Saturday) 09 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Bocharov, Leo 552 Primary Championship (Both days) 02 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Mcknight, Blake 555 Primary Under 600 (Sunday) 02 COLLG Collegiate School - New York NY
Fausto, Aidan 556 K-1 Championship (Both days) K P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Mendoza-Luna, Sebastian 557 K-1 Championship (Both days) 01 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Vildman, Rachel 559 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Rogers, Loren 559 Primary Under 600 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Diamond, Nathaniel 561 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P185K Walter Kassenbrock PS185 - Brooklyn NY
Hackett, Christopher 565 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Koh, Gabriel 566 K-1 Championship (Both days) 01 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Swidler, Chloe 566 Primary Under 600 (Sunday) 03 TRINI Trinity School - New York NY
Diop, Mariama 567 Primary Championship (Both days) 02 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Wadhia, Neil 567 Elementary Under 700 (Saturday) 05 LPS Learning Spring School - New York NY
Bonda, Jade 570 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Ergin, Tolga 570 Primary Under 600 (Sunday) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Bromberg, Joshua 571 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Brown, Henry 573 Elementary Under 700 (Saturday) 06 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Yin, Angelyn 574 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Yim, Zachery 575 Primary Under 600 (Sunday) 01 Q300EL The 30th Avenue Elementary School - Astoria NY
Halov, Boris Nikolaev 575 K-1 Championship (Both days) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Kaninskiy, Michael 577 Primary Under 600 (Sunday) 02 PS-254
Shen, Lindeng 577 Primary Under 600 (Sunday) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Hasicka, Hope 577 Elementary Under 700 (Saturday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Yee, Sean 578 Primary Under 600 (Sunday) 02 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Esquea, Hailey 578 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Oh, Aster 580 Primary Under 600 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Somosi, Rafael 581 Elementary Under 700 (Saturday) 04 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Daaboul, Stanislav 583 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P10K Magnet School Of Math Science And Design Technology PS10 - Brooklyn NY
Chen, Darren 583 High School Under 1200 (Saturday) 12 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Shkop, Michael 584 Elementary Under 700 (Saturday) 04 HAWES Hawes Elementary School - Ridgewood NJ
Barrett, Logan 585 Primary Under 600 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Han, Jesse 585 K-1 Championship (Both days) 01 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Leon, Jordy 589 K-1 Championship (Both days) 01 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Fung, Adonis 593 High School Under 1200 (Saturday) 12 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Ma, Sean 595 K-1 Championship (Both days) 01 GREENA Greenacres Elementary School - Scarsdale NY
Leven, Levi 595 Primary Under 600 (Sunday) 03 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Chen, Gavin 597 Primary Under 600 (Sunday) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Lim, Tse Jing 599 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Feroz, Aydin 601 Elementary Under 700 (Saturday) 02 CRES Concord Road Elementary School - Ardsley NY
Feroz, Aydin 601 Primary Under 1000 (Sunday) 02 CRES Concord Road Elementary School - Ardsley NY
Harrington, Benjam 602 Elementary Under 700 (Saturday) 05 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Conlon, Joe 606 High School Under 1200 (Saturday) 10 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Song, Maximilian 607 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Potter, Colin 608 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Potter, Colin 608 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Renault, Sophie 608 Elementary Under 700 (Saturday) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Orlow, Jesse Ezra 609 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Puri, Julian 611 Primary Under 1000 (Sunday) 02 BROWN Browning School - New York NY
Puri, Julian 611 Elementary Under 700 (Saturday) 02 BROWN Browning School - New York NY
Muskopf, Isabella 613 Elementary Under 700 (Saturday) 04 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Satlin, Jacob 613 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Wilson, Carter 616 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Sanabria, Melanie 617 High School Under 1200 (Saturday) 07 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Mengestu, Louis-Se 617 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P9M Sarah Anderson PS9 - New York NY
Gussman, Alistair 618 Elementary Under 700 (Saturday) 04 BROWN Browning School - New York NY
Berkson, Max 619 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Dean, Shawn 620 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Ladden, Matthew 620 Elementary Under 700 (Saturday) 05 TOWN The Town School - New York NY
Ji, Edward 622 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SAWIS Sawmill Intermediate School - Commack NY
Santiago, Wyatt 623 Primary Under 1000 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Hehir, Finn 625 Elementary Under 700 (Saturday) 03 Tower Hill School
Spartioti, Maria 627 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Burger, Oliver 628 Primary Under 1000 (Sunday) 03 BUCKL Buckley School - New York NY
Zoundi, Aadil 629 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Meyers, Christopher 634 K-1 Championship (Both days) 01 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Leyman, Valerie 636 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P196Q Grand Central Parkway PS196 - Queens NY
Giannoni, Jonas 636 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Solomovich, Gregory 637 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P11K Purvis J Behan Elementary School PS11 - Brooklyn NY
Romolo, Reese 637 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Romolo, Reese 637 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Brodbeck, Deya 637 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Sautner, Kaito 638 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Sharifov, Michael 640 Primary Under 1000 (Sunday) 03 GREENV The Green Vale School - Old Brookville NY
Sharifov, Michael 640 Elementary Under 700 (Saturday) 03 GREENV The Green Vale School - Old Brookville NY
Bondarchuk, James 641 K-1 Championship (Both days) 01 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Harchol, Benjamin 642 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Reisoglu, Luna 643 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Jha, Anya 644 Primary Championship (Both days) 02 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Harris, Jacob 645 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Condon, Bronwyn 645 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P150Q PS150 Queens - Queens NY
Cotler, Dale 646 Primary Under 1000 (Sunday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Kuffour, Nathanael 647 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Caban, Gabryela 647 Elementary Under 700 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Thiers, Benjamin 649 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Castillo, Jose 655 High School Under 1200 (Saturday) 11 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Stronger, Jason Ma 657 K-1 Championship (Both days) 01 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Xia, Jerry 658 Primary Under 1000 (Sunday) 03 FOXME Fox Meadow School - Scarsdale NY
Espinosa, Saori 658 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Gladstone, Gannon 658 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Chaires, Raylen 662 Elementary Under 700 (Saturday) 03 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Mendoza-Luna, Johan 662 Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Jiang, Charles 664 K-1 Championship (Both days) 01 HAES Harrison Avenue Elementary School - Harrison NY
Smith, Jayden 664 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Abramson, Jamie 666 Elementary Under 700 (Saturday) 03 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Abramson, Jamie 666 Primary Under 1000 (Sunday) 03 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Eliaas, Romy 667 Elementary Under 700 (Saturday) 05 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Burke, Ferris 667 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Xu, Arthur 667 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Xu, Arthur 667 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Conason, Eleanor 667 Elementary Under 700 (Saturday) 05 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Gordon, Robert Brody 668 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Lin, Shangqi Peter 671 Primary Under 1000 (Sunday) 03 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Wells, Rachael 671 Primary Under 1000 (Sunday) 02 BANK Bank Street School for Children - New York NY
Srethapramote, Quinn 671 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Almonte, Ismael 672 High School Under 1200 (Saturday) 12 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Katz, Elias 673 Elementary Under 700 (Saturday) 02 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Brown, Jeremiah 674 Primary Under 1000 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Brown, Jeremiah 674 Elementary Under 700 (Saturday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Shamir, Daniel 675 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Faccio, Sabella 675 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Faccio, Sabella 675 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Fiterman, Sean 676 Elementary Under 700 (Saturday) 01 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Turley, Kert 678 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Sanchez, Joziah 678 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 SACBX4 Success Academy Charter School Bronx 4 X464 - Bronx NY
Flores-Zeledon, Jonas 678 Elementary Under 700 (Saturday) 03 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Wadhia, Kyle 680 Elementary Under 700 (Saturday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Goyal, Kabir 681 Elementary Under 700 (Saturday) 04 P234M Independence School PS234 - New York NY
Eckner, Roger 682 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Kaufman, William 685 Primary Under 1000 (Sunday) 01 BANK
Peckham, Arely Bro 687 Elementary Under 700 (Saturday) 05 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Mishra, Rusheel 687 Elementary Under 700 (Saturday) 04 GLENW Glenwood Elementary - Short Hills NJ
Hernandez, Damion 689 Elementary Under 700 (Saturday) 04 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Hehir, Braden 690 Elementary Under 700 (Saturday) 03 Tower Hill School
Toland, Austin 692 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P9M Sarah Anderson PS9 - New York NY
Ghatak, Ahiri 694 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SJYORK Saint Joseph's School of Yorkville - New York NY
Sharma, Atharv 695 K-1 Championship (Both days) K HAPMON Hamilton Park Montessori School - Jersey City NJ
Jaffe, Cooper 695 Elementary Under 700 (Saturday) 05 RVIS Rondout Valley Intermediate School - Accord NY
Ikeda-Thew, Julian 695 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Gabel, Sawyer 696 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 Wagner MS 167
Sherif, Sameer 697 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Rosenstrauch, Miles 699 Elementary Under 700 (Saturday) 06 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Li, Emily 699 K-1 Championship (Both days) 01 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Brown, Benjamin 700 Elementary Under 1100 (Saturday) 02 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Joseph, Jahia 701 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Zuniga, Alissa 701 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Peyton, Nathan 703 K-1 Championship (Both days) 01 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Noel, Charlize 703 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Morris, Theo 704 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Ramnath , Aarav 705 Primary Under 1000 (Sunday) 03 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Chastang, Luca 705 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Best, Helen 705 Elementary Championship (Both days) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Simpson, Santos 705 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 BROWN Browning School - New York NY
Barr, Cooper 706 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Francisco, Lukus 707 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACBX4 Success Academy Charter School Bronx 4 X464 - Bronx NY
Oh, Tatiana 709 K-1 Championship (Both days) 01 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Macguffie, Charlie 709 Primary Championship (Both days) 02 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Wong, Angelina 710 Primary Championship (Both days) 03 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Wang, Rayden 710 K-1 Championship (Both days) 01 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Panjwani, Imad 711 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SUES Sayreville Upper Elementary School - Sayreville NJ
Javeri, Riaan 711 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Farr, Gideon 712 Primary Under 1000 (Sunday) 03 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Raysor, London 713 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Dorsky, Aitan 713 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Swanson, Nevin 713 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Yevdayev, Tamir 714 Elementary Under 1100 (Saturday) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Wang, Connor Junda 715 K-1 Championship (Both days) K QUAKER Quaker Ridge Elementary School - Scarsdale NY
Leonardo, Nicole 715 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Almeida, Alec 716 High School Under 1200 (Saturday) 09 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Zeleniy, Adan 717 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Thacker, Jai 717 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P234M Independence School PS234 - New York NY
Zhang, Richard 718 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 BEARD Morristown Beard School - Morristown NJ
Liu, Julian Fu-Zho 719 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Rubinstein, Caleb 722 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P186M Harlem Hebrew Language Charter School - New York NY
Byrne, Beckett 724 Primary Championship (Both days) 03 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Candidato, Austin 724 Primary Under 1000 (Sunday) 03 BROWN Browning School - New York NY
Candidato, Austin 724 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 BROWN Browning School - New York NY
Franklin, Amanda 724 Elementary Championship (Both days) 05 ECFS Ethical Culture Fieldston School - New York NY
Cohen, Isaac G 725 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Jacome, Maximus 726 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Ghalili , Adam 726 Primary Under 1000 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Ghalili , Adam 726 Elementary Under 1100 (Saturday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Stark, Chloe 727 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Dixit, Jag 727 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Yelin, Nathan 729 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACBH Success Academy Charter School Bensonhurst K772 - Brooklyn NY
Kogiantis, Filippos 730 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Kazemi, Zand 732 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Lin, Albert 733 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Armas, Xavier 733 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 P122Q Mamie Fay PS122 - Queens NY
Ahmia, Almes 733 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Mclaughlin, Jasper 736 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Haskins, Darris 736 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Cacciatore , Luc 736 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Dokianos, Ana 736 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 UNIS United Nations International School - New York NY
Lopez, Steven 737 Elementary Championship (Both days) 04 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Brown, Sam 737 Primary Under 1000 (Sunday) 03 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Berkson, Leo 738 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Nallapareddygari, Ajitesh 739 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 MILST Millstone River School - Plainsboro Township NJ
Hanson, Imani 740 Primary Under 1000 (Sunday) 03 Home
Jacoby, Callum 740 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Javier, Jerick 740 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Raparthi, Indira 740 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Leventon, Max 741 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Meyers, David 744 Primary Under 1000 (Sunday) 03 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Davis, Ethan 745 Primary Under 1000 (Sunday) 02 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Lenihan, Lucian 747 Primary Championship (Both days) 03 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Volovnyk, Ksenia 750 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Steil, Ethan 751 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Kokush, Arkady 752 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Audan, Zachary 752 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Kothandaraman, Jake 752 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Lui, Ezra 753 Primary Under 1000 (Sunday) 02 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Brauner, Asher 756 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P9M Sarah Anderson PS9 - New York NY
Mukheri, Maya 758 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Marrackchi, Hala 758 High School Under 1200 (Saturday) 10 CCARTS City College Academy Of The Arts M293 - New York NY
Galvez, Tiara 761 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Popa, Theodore 761 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Seth, Rohan 761 K-1 Championship (Both days) 01 SEELY Seely Place Elementary School - Scarsdale NY
Moss, Adam 762 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Braun, Max 768 Primary Championship (Both days) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Parizianu, Philip 768 K-1 Championship (Both days) 01 LAKEVE The Lakeville Elementary School - Great Neck NY
Loshak, Julian 768 K-1 Championship (Both days) 01 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Stern, Kevin 768 Primary Under 1000 (Sunday) 01 DALTN Dalton School - New York NY
Cao, Caden 768 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 SACBH Success Academy Charter School Bensonhurst K772 - Brooklyn NY
Levitz, Jonah 771 Primary Under 1000 (Sunday) 02 LCCS Learning Community Charter School - Jersey City NJ
Marinis, Rylan 772 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Saraf, Justin 772 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Baez, Miguel 772 Primary Under 1000 (Sunday) 02 SACBX4 Success Academy Charter School Bronx 4 X464 - Bronx NY
Chu, Runqing 775 Primary Championship (Both days) 02 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Sencion, Sebastian 777 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 THEPIP The Higher Epiphany School - New York NY
Lee, Garrick 780 High School Under 1200 (Saturday) 12 HERRHS Herricks High School - New Hyde Park NY
Patruno, Dominick 781 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 REDEEM Redeemer Lutheran School of Glendale - Queens NY
Winawer-Stein, Leo 781 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Mandarano, Eli 781 Primary Under 1000 (Sunday) 03 BROWN Browning School - New York NY
Krishna, Navaneeth 786 Primary Under 1000 (Sunday) 03 GWASH George Washington School - White Plains NY
Puritz, Raphael 789 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Sanchez, Anthony 790 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Tsai, Andrew 792 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Smithie, John 792 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Raysor, Lyric 793 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Ma, Oliver 793 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Guanter-Nguyen, Kyle 793 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P111M Adolph S. Ochs PS111 - New York NY
Dong, Jason 793 High School Under 1200 (Saturday) 12 ACLEAD All City Leadership Secondary School K554 - Brooklyn NY
Pi, Lianna 795 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Angiullo, Richard 798 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 TOWHIL Tower Hill School - Wilmington DE
Wallace , Harper 799 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P414K Brooklyn Arbor School PS 414 - Brooklyn NY
Gray, Charles 799 Primary Under 1000 (Sunday) 02 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Wallace, Harper 799 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P414K Brooklyn Arbor School PS 414 - Brooklyn NY
Tavarez, Delilah 803 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Andriopoulos, Alexander 804 Primary Under 1000 (Sunday) 02 COLUNI The School At Columbia University - New York NY
Mocco, Finn 804 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 BROWN Browning School - New York NY
Zareie, Aida 804 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Parsia, Annika 804 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Levitski, Katherina 805 Primary Championship (Both days) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Dotov, Victor 805 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Ricaud, Mathis 805 Primary Championship (Both days) 02 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Jin, Harold 807 Primary Championship (Both days) 03 COLUNI The School At Columbia University - New York NY
Abe, Ayodeji 808 K-1 Championship (Both days) 01 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Wu, Shiding 809 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Salem, Collin 810 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 TRINI Trinity School - New York NY
Salem, Collin 810 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 TRINI Trinity School - New York NY
Perez, Angel 814 High School Under 1200 (Saturday) 09 PAIHSM Pan American International High School at Monroe X388 - Bronx NY
Zhang, Oliver 814 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 STRAT Stratford Avenue School - Garden City NY
Yang, Aidan 815 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 ROAR Roaring Brook School - Chappaqua NY
Lucero, Juan 817 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Kazan, Jude 818 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Guzman, Kimberly Taisha 819 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Wright, Leon 821 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Owens, Arthur 823 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Liang, Hilmay 825 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Binder, Zachary 825 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 TREVO Trevor Day School - New York NY
Sun, Michael 827 Primary Under 1000 (Sunday) 02 LAKEVE The Lakeville Elementary School - Great Neck NY
Ghalili , Ari 827 Primary Under 1000 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Ghalili , Ari 827 Elementary Under 1100 (Saturday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Trujillo, Ava 829 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Berkowitz, Alfred 830 Elementary Championship (Both days) 03 COLUNI The School At Columbia University - New York NY
Alwan, Josseph 830 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Alwan, Josseph 830 High School Under 1200 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Thakur, Raghavendra 830 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Alexanian, Peter 832 High School Under 1200 (Saturday) 09 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Hochenberg, Grayson 832 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Mark, Tj 833 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 DWCA Divine Wisdom Catholic Academy - Queens NY
Mccormick, Molly 837 High School Under 1200 (Saturday) 07 J54M Booker T Washington JHS 54 - New York NY
Punnoose, Zachary 838 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 BASISM BASIS Independent Manhattan - New York NY
Acken, Cameron 840 High School Under 1200 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Volovik, Benjamin 840 Primary Championship (Both days) 03 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Dai, Jing 840 K-1 Championship (Both days) K BRONXE Bronxville Elementary School - Bronxville NY
Gray, John 841 High School Under 1200 (Saturday) 09 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Conason, Edward 844 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Epstein, Oliver 845 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 TRINI Trinity School - New York NY
Epstein, Oliver 845 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 TRINI Trinity School - New York NY
Goldstein, Eli 846 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 CHURC Churchill School - New York NY
Gerson, Joshua 847 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Philip, Reuben 848 High School Under 1200 (Saturday) 11 STANHS St. Anthony's High School - South Huntington NY
Kothandaraman, Chellam 848 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Williams, Armistead 849 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Williams, Armistead 849 Junior High Under 1300 (Sunday) 03 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Darringer, Theo 850 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Bhagat, Ishaan Ioa 850 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Ren, Linyue 850 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 CHATSW Chatsworth Avenue School - Larchmont NY
Tashtanov, Alexey 853 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Jyanchub, Tenzing 853 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Rodriguez, Julian 855 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Weiner, Zackary 858 High School Under 1200 (Saturday) 08 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Addo, Sabrina 858 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Szetela, Aleksander 858 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Portalatin, Nikania 859 High School Under 1200 (Saturday) 09 TAPCO Theatre Arts Production Company School X225 - Bronx NY
Metzger, Brady 862 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Cheng, Bryan 862 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SADROC Saddle Rock Elementary School - Great Neck NJ
Huang, Jason 864 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Yook, Isaac 864 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P199M Jessie Isador Straus PS199 - New York NY
Lehman, Jonah 868 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Verma, Neil 871 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Sibblies, Joshua 871 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 HARLAC Harlem Academy - New York NY
Weber, William 871 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Wang, Aaron 871 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 FOXME Fox Meadow School - Scarsdale NY
Huang, Gary 871 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Liang, Hilda 871 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Lu, Dazhen 873 Elementary Championship (Both days) 04 P290M Manhattan New School PS290 - New York NY
Brown, Lucas 874 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Ma, Ryan 875 Primary Championship (Both days) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Gordon, Sammy 875 Primary Under 1000 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Machida, Sotaro 875 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P492K Urban Assembly Academy of Arts and Letters PS492 - Brooklyn NY
Van De Kieft, Jake 875 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Brien, Tristan 875 Primary Championship (Both days) 02 DALTN Dalton School - New York NY
Eppel, Benjamin 876 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Lorenzo, Dante 877 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Lorenzo, Dante 877 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Shinde, Asher 879 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
French, Chandler 880 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SMSDE Springer Middle School - Wilmington DE
French, Chandler 880 High School Under 1200 (Saturday) 07 SMSDE Springer Middle School - Wilmington DE
Jaffar, Zain Altai 881 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 WASH Washington School - Millburn NJ
Williams, Christopher 882 Elementary Under 1100 (Saturday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Louzonis, Christine 882 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 Homeschooled
Williams, Christopher 882 Primary Under 1000 (Sunday) 01 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Sultan, Alexander 882 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 RAMAZ The Ramaz School - New York NY
Chan, Jacky 884 High School Under 1200 (Saturday) 11 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Martinez, Taise 889 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Marshall, Raven 890 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 P313K The Dock Street School PS 313 - Brooklyn NY
Vora, Arjun 890 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Levitski, Andrew 891 Primary Championship (Both days) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Tang, Patrick 891 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Mishiyev, Alexander 894 High School Under 1200 (Saturday) 10 GOLDS Leon M Goldstein High School for the Sciences - Brooklyn NY
Fink, Daniel 896 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 TOWHIL Tower Hill School - Wilmington DE
Carragher, Andrew 896 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 TRINI Trinity School - New York NY
Dedona , Chris 896 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P49Q The Dorothy Bonawit Kole School PS49 - Queens NY
Pi, Selina 897 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Nguyen, Angelina 900 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Buck, Noa 900 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Carr, Evan 901 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 GARNMS Garnet Valley Middle School - New York NY
Carr, Evan 901 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 GARNMS Garnet Valley Middle School - New York NY
Degregorio, Sophia 905 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Degregorio, Sophia 905 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Lee, Jesse 906 K-1 Championship (Both days) K P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Puri, Aidan 907 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 BROWN Browning School - New York NY
Puri, Aidan 907 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BROWN Browning School - New York NY
Paruchuri, Naveen 907 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Yesilevich, David 908 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Belobrovka, Arielle 908 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACCH Success Academy Charter School Cobble Hill K129 - Brooklyn NY
Bhattarai, Prayash 909 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Yin, Jack 910 Primary Under 1000 (Sunday) 03 PS 188Q
Crouch, Coale 912 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 TOWHIL Tower Hill School - Wilmington DE
Crouch, Coale 912 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 TOWHIL Tower Hill School - Wilmington DE
Thakur, Madhavendra 914 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Morel, Jared 914 High School Under 1900 (Saturday) 12 PELMS Pelham Middle School - Pelham NY
Gaspard, Seylon 916 High School Under 1200 (Saturday) 12 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Bailey, Aiden 917 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 SACHM3 Success Academy Charter School Harlem 3 M385 - Harlem NY
Kapanadze, Anano 917 High School Under 1200 (Saturday) 12 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Sillau, Josiah 917 Elementary Championship (Both days) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Lee, Christian 918 High School Under 1200 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Gaudissard, Sobel 919 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Goldensohn, Sophie 919 Elementary Championship (Both days) 05 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Huang, Bret 923 K-1 Championship (Both days) 01 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Keimweiss, Charles 923 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 GAYNO Stephen Gaynor School - New York NY
Keimweiss, Charles 923 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 GAYNO Stephen Gaynor School - New York NY
Nieuwerburgh, Henry 924 K-1 Championship (Both days) 01 DALTN Dalton School - New York NY
Koh, Maximilian 924 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Golub , Julian 925 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Kalotay'-Nemec, Guthrie 926 High School Under 1200 (Saturday) 07 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Chen, Darren 927 High School Under 1200 (Saturday) 12 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Selenis, Angelus 928 High School Under 1200 (Saturday) 09 REDHS Red Hook High School - Red Hook NY
Millstone, Pippa 929 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 FRIENY Friends Seminary - New York NY
Chung, Ethan 929 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Katz, Ethan 930 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 TREVO Trevor Day School - New York NY
Korff, Sarah 931 Primary Under 1000 (Sunday) 03 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Korff, Sarah 931 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Perna, Tejas 932 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACHM1 Success Academy Charter School Harlem 1 M351 - New York NY
Ward, Milana 932 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Ward, Milana 932 Primary Under 1000 (Sunday) 03 SACWH Success Academy Charter School Washington Heights M265 - New York NY
Pearce, Ruby Sering 933 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Kopel, Hallie 935 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 Ramaz
Tom-Wong, Jacob 936 High School Under 1200 (Saturday) 07 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Pelaez-Ortega, Eleazar 936 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Dow, Emily 938 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Ajith, Aarush 939 K-1 Championship (Both days) K WHITON Whiton Elementary School - Neshanic Station NJ
Basavaiah, Lyla 939 Primary Championship (Both days) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Minutello, Ronan 940 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Sun, Zenchi 942 Elementary Championship (Both days) 04 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Ye, Iris 942 Elementary Championship (Both days) 04 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Golub, Oliver 944 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Lee, Jordan 944 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Lee, Jordan 944 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Boydell, Sebastien 946 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 UNIS United Nations International School - New York NY
Ng, Sophia 946 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Kindred, Leo 947 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P9M Sarah Anderson PS9 - New York NY
Krol, David 947 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Goldey, Ann 948 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Levine, Colby 949 Elementary Under 1100 (Saturday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Levine, Colby 949 Primary Under 1000 (Sunday) 02 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Wang, Eric 950 K-1 Championship (Both days) K P229Q Emanuel Kaplan PS 229 - Queens NY
Mettke, Ella 952 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 CHAPIN Chapin School - New York NY
Park, Samuel 952 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 SACBH Success Academy Charter School Bensonhurst K772 - Brooklyn NY
Lee, Noah 952 Elementary Championship (Both days) 04 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Lee, Barrett 953 Primary Under 1000 (Sunday) 02 P124M Yung Wing PS124 - New York NY
Hood, Quinlan 954 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 HUTCHE Hutchinson Elementary School - Pelham NY
Usina, Vuzasin 955 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Paglione, Jordan 955 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 TREVO Trevor Day School - New York NY
Wakida, Ken 956 Primary Championship (Both days) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Pant, Miro 956 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 DAVELM Davis Elementary - Malone NY
Marshall, Robert 957 Junior High Under 1300 (Sunday) 09 XAVERI Xaverian High School - Brooklyn NY
Fung, Adriel 957 High School Under 1200 (Saturday) 10 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Black, Rhys 958 Primary Championship (Both days) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Vaval, Daguy 958 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Morris, Jack 961 Primary Championship (Both days) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Eisenberg, Evan 962 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Wigutow, Gabriel 962 Elementary Championship (Both days) 06 Homeschooled
Li, Zephan 964 Primary Championship (Both days) 02 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Jordan, Thomas 965 High School Under 1200 (Saturday) 12 MASPQ Massapequa High School - Massapequa NY
Brar, Kulyan 969 Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Chakravarty, Aritro 969 Elementary Championship (Both days) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Qiao, Zixi 971 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Carasso, Roger 972 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Roso, Ela 973 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 DALTN Dalton School - New York NY
Johnson, Ava 973 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 J67Q Louis Pasteur JHS 67 - Queens NY
Johnson, Ava 973 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 J67Q Louis Pasteur JHS 67 - Queens NY
Tai, Emily 974 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P98Q The Douglaston School PS98 - Queens NY
Zimmerman, Henry 975 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Gerson, Elijah 976 K-1 Championship (Both days) 01 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Ng, Preston L 978 Primary Under 1000 (Sunday) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Agaram, Jyotsna 978 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Louie, Andrew 978 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Louie, Andrew 978 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Fatterpekar, Tanush 982 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 SALK Salk School of Science MS 255 - New York NY
Shah, Aanav 983 K-1 Championship (Both days) 01 PINGLO Pingry Lower School - Short Hills NJ
Bernal, Robert 983 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Henk, Daniel 985 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Yevdayev, Eva 986 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P195K Manhattan Beach PS195 - Brooklyn NY
Yang, Spencer 986 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Faissal, Jack Oliver 987 K-1 Championship (Both days) 01 NEST NEST+m School - New York NY
Reyes-Rivera, Marcella 987 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Murphy, Thomas 989 Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Prizant, Rachel 990 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Tegtmeier, Zachary 991 High School Under 1200 (Saturday) 11 BERCAR Berkeley Carroll - Brooklyn NY
Gure, Najma 991 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Gure, Najma 991 High School Under 1200 (Saturday) 06 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Arfin , Rafiq 993 Primary Under 1000 (Sunday) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Phung, Alexandra 1000 K-1 Championship (Both days) 01 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Haugh, Tristan 1003 Elementary Championship (Both days) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Leidy, James 1005 High School Under 1200 (Saturday) 11 MCSM Manhattan Center For Science And Math - New York NY
Bondarchuk, Jake 1006 Primary Championship (Both days) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Granados, Joel 1006 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Reiss, Darren 1007 Primary Championship (Both days) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Nieuwerburgh, Paul 1008 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 DALTN Dalton School - New York NY
Kothandaraman, Zoe 1011 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Stephens, Patrick 1012 High School Under 1200 (Saturday) 11 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Vanaselja, Viggo 1012 Primary Championship (Both days) 03 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Emert-Wiggins, Maya 1012 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Zheng, Yifeng 1013 High School Under 1200 (Saturday) 11 MIDWOO Midwood High School - Brooklyn NY
Gray, Zachary 1014 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P75K Mayda Cortiella PS75 - Brooklyn NY
Little, Alexander 1016 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Zhou , Di 1017 Elementary Under 1500 (Saturday) 03 SACBH Success Academy Charter School Bensonhurst K772 - Brooklyn NY
Tsuboyama, Kai Gab 1021 Elementary Under 1100 (Saturday) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Powers, Alexander 1021 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 J167M Robert F Wagner JHS 167 - New York NY
He, Eden 1023 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 GARNET Garnet Valley Elementary School - New York NY
He, Eden 1023 Junior High Under 1300 (Sunday) 03 GARNET Garnet Valley Elementary School - New York NY
Tyner, Benjamin 1023 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 J167M Robert F Wagner JHS 167 - New York NY
Tyner, Benjamin 1023 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 J167M Robert F Wagner JHS 167 - New York NY
Auquilla, Litsi 1024 High School Under 1200 (Saturday) 07 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Auquilla, Litsi 1024 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Lucero, Marilyn 1025 High School Under 1200 (Saturday) 11 CINEMA The Cinema School X478 - Bronx NY
Shaw, Daniel 1025 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P151M Yorkville Community School PS151 - New York NY
Murata, Daiki 1028 Primary Championship (Both days) 02 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Alvarado-Yoshida, Nico 1029 Elementary Under 1100 (Saturday) 01 P172K Beacon School Of Excellence PS 172 - Brooklyn NY
Mccormick, Aidan 1031 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Li, Alexandr 1031 High School Under 1200 (Saturday) 12 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Li, Henry 1031 Elementary Championship (Both days) 02 JACKS George A Jackson Elementary School - Jericho NY
Shen, Evie 1034 Primary Championship (Both days) 03 TAMAES Tamaques Elementary School - Westfield NJ
Zhang, Zican 1035 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 LAKEVE The Lakeville Elementary School - Great Neck NY
Kollen, Lucas 1035 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 KINGPM King Philip Middle School - West Hartford, CT
Zhang, Joey 1035 High School Under 1200 (Saturday) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Goodman, Ben 1037 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 KINNER Kinneret Day School - Bronx NY
Sweeney, Morgan 1039 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 NEST NEST+m School - New York NY
Denton, Edward 1040 High School Under 1200 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Jha, Shubhi 1041 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 MUSTSE Mustard Seed School - Hoboken NJ
Kulviwat, Natasha 1041 Junior High Championship (Both days) 06 JERIMS Jericho Middle School - Jericho NY
Wizman, Soleil 1042 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Chan, Jaden 1043 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Wu, William 1044 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 UNIS United Nations International School - New York NY
Jambhunathan, Adharrsh 1046 Primary Championship (Both days) 03 IRWEL Irwin Elementary School - East Brunswick NJ
Merrill, Elias 1047 Primary Championship (Both days) 03 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Levin, Max 1049 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Petrella, Gerard 1050 Primary Championship (Both days) 02 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Abroon, Jacob 1052 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Sullivan, Stephen 1055 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Guba, Brandon 1055 High School Under 1200 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Zhu, Sophie 1057 Primary Championship (Both days) 03 FOXME Fox Meadow School - Scarsdale NY
Mitchell, Kiley A 1060 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 WAMONT Waterfront Montessori - Jersey City NJ
Linares, Sandro 1061 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Dixit, Syun 1065 High School Under 1200 (Saturday) 06 BASISB BASIS Independent Brooklyn - Brooklyn NY
Lu, Chenxi 1067 Primary Championship (Both days) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Oh, Nicholas 1068 Elementary Championship (Both days) 05 Home School
Levin, Jacob 1068 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Covington, Kieran 1069 Elementary Under 1100 (Saturday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Alexander, Ethan 1071 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Santiago, Ayden 1071 High School Under 1200 (Saturday) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Lumelsky, Jake 1072 Elementary Under 1100 (Saturday) 05 BUGBEE Bugbee Elementary School - West Hartford CT
Lumelsky, Jake 1072 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 BUGBEE Bugbee Elementary School - West Hartford CT
Adelsbach, Jude 1072 Junior High Under 1300 (Sunday) 03 BUCKL Buckley School - New York NY
Adelsbach, Jude 1072 High School Under 1200 (Saturday) 03 BUCKL Buckley School - New York NY
Thakur, Bhavya 1073 Primary Championship (Both days) 02 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Chavarria, Angel 1075 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Amadou, Abdoulaye 1078 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Igel, Liah 1078 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Mak, Joshua 1085 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Julien, Jordan 1085 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Cheng, Claire 1086 Primary Championship (Both days) 03 MAURH Maurice Hawk Elementary School - West Windsor NJ
Garcia, Kristian 1088 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Striff-Cave, Ethan 1089 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 KINGPM King Philip Middle School - West Hartford, CT
Oudens, Genevieve 1090 Elementary Championship (Both days) 05 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Carlson, Hana 1090 Primary Championship (Both days) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Eisenberg, Dylan 1091 Elementary Under 1100 (Saturday) 06 SACMMS Success Academy Charter Myrtle Middle School - Brooklyn NY
Greenwald, Thomas 1094 High School Under 1200 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Kramer, Logan 1096 Elementary Under 1100 (Saturday) 04 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Kirschner, Max 1098 Elementary Championship (Both days) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Krayn, Aaron Samue 1099 Primary Championship (Both days) 02 HESCHL Abraham Joshua Heschel School - New York NY
Mitra, Ahana 1100 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 Chess Masters of DE
Mitra, Ahana 1100 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 Chess Masters of DE
Drevitch, Adam 1100 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Nemo, Eli William "Will" 1101 Primary Championship (Both days) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Alleyne, Aidan Joseph 1103 Primary Championship (Both days) 03 COLLG Collegiate School - New York NY
Bray-Vargas, Thomas 1103 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Breton, Andrew 1104 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Breton, Andrew 1104 High School Under 1200 (Saturday) 08 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Shi, Lingxuan 1104 High School Under 1200 (Saturday) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Hahn, Kyle 1106 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 TRINI Trinity School - New York NY
Ofori-Serechie, Emmanuel 1106 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Ofori-Serechie, Emmanuel 1106 High School Under 1200 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Patni, Pari 1107 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Chakrabartiroy, Arko 1111 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Chakrabartiroy, Arko 1111 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Duprey, Emmet 1111 High School Under 1200 (Saturday) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Kreymerman, Hudson 1112 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Smith, Gavin 1112 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Yang, Abigail 1112 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Jacobs, Mila 1113 High School Under 1200 (Saturday) 08 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Samowitz, Nicholas 1115 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Chin, Matthew 1118 Elementary Championship (Both days) 05 NEST NEST+m School - New York NY
Tse, Whitney 1119 Primary Championship (Both days) 01 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Lewinger, Nathan 1119 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Li, Vicki 1119 High School Under 1200 (Saturday) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Hua, Oliver 1121 Primary Championship (Both days) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Mullaghy, Andrew 1122 High School Under 1200 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Coughlan, Asher 1122 High School Under 1200 (Saturday) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Johari, Ryan 1123 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P98Q The Douglaston School PS98 - Queens NY
Thompson, Jr., Kenneth Paul 1125 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 TRINI Trinity School - New York NY
Leite, Jake 1126 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Buchanan, Andrew 1127 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Mcpeake, Liam 1127 Primary Championship (Both days) 03 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Espinal, Gabriel 1129 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Espinal, Gabriel 1129 High School Under 1200 (Saturday) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Shah, Zara 1131 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Dorsky, Silas 1132 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Enokijima, Ryotaro 1132 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 EASTMS Eastchester Middle School - Eastchester NY
Merchant, Penelope 1133 Primary Championship (Both days) 03 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Nangchung, Kalsang 1134 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Islam, Mahnak 1134 Primary Championship (Both days) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Morales, Elizabeth 1137 High School Under 1200 (Saturday) 07 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Morales, Elizabeth 1137 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Alday, Quinlan 1138 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Greenawalt, Sebastian 1140 Elementary Championship (Both days) 06 STHIHU St Hilda's and St Hugh's School - New York NY
Lussie, Alexandra 1142 Elementary Championship (Both days) 04 CHAPIN Chapin School - New York NY
Panas, Alexander 1142 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Kilic, Efe 1142 High School Under 1200 (Saturday) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Pichugov, Andrey 1144 Primary Championship (Both days) 03 Homeschooling
Lancman, Kaleb 1145 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Vats, Atiksh 1145 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 GARNMS Garnet Valley Middle School - New York NY
Vats, Atiksh 1145 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 GARNMS Garnet Valley Middle School - New York NY
Franco, Alfred 1146 High School Under 1200 (Saturday) 10 CCARTS City College Academy Of The Arts M293 - New York NY
Kawabata, Marcus 1147 Junior High Under 1300 (Sunday) 03 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Hart, Leah 1147 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Adams, Claire 1147 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Gelpi, David 1148 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Menzer, David 1153 Primary Championship (Both days) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Mcsween, Harry 1153 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Sencion, Silverio 1154 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 THEPIP The Higher Epiphany School - New York NY
Katz, Owen Alaric 1155 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 TREVO Trevor Day School - New York NY
Rogers, Luke 1157 High School Under 1200 (Saturday) 11 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Moon, John August 1159 Primary Championship (Both days) 02 TRINI Trinity School - New York NY
Cabrita, Dylan 1159 High School Under 1200 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Ho, Carter 1160 K-1 Championship (Both days) 01 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Kwon, Benjamin 1160 Primary Championship (Both days) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Vazquez, Elvis 1160 High School Under 1200 (Saturday) 11 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Nguyen, Maddox 1160 Primary Championship (Both days) 03 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Shah, Rohail 1161 Primary Championship (Both days) 03 P40M Augustus Saint-Gaudens PS40 - New York NY
Lamtan, Christoffe 1161 Primary Championship (Both days) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Kazemi, Zall 1162 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Liu, Michael 1163 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 GARNET Garnet Valley Elementary School - New York NY
Liu, Michael 1163 Junior High Under 1300 (Sunday) 04 GARNET Garnet Valley Elementary School - New York NY
Cheung, Kyle 1163 High School Under 1200 (Saturday) 03 PS 203
Deutsch, Eyal 1164 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Rush, Declan 1168 High School Under 1900 (Saturday) 09 MILBHS Millennium Brooklyn High School K684 - Brooklyn NY
Tratenberg, Beckett 1170 High School Under 1200 (Saturday) 06 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Feng, Kevin 1174 High School Under 1200 (Saturday) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Wu, Tony 1176 Primary Championship (Both days) 02 SEELY Seely Place Elementary School - Scarsdale NY
Figueroa, James 1179 Junior High Under 1300 (Sunday) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Figueroa, James 1179 High School Under 1900 (Saturday) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Brown, Amenaide 1179 Elementary Championship (Both days) 06 HEWITT The Hewitt School - New York NY
Saxe, Caleb 1184 Elementary Championship (Both days) 04 P130K Parkside School PS130 - Brooklyn NY
Vidra, Zachary 1188 Elementary Championship (Both days) 04 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Pena, Helen 1189 High School Under 1200 (Saturday) 10 MARYL Mary Louis Academy - Jamaica Estates NY
Nozaki, Maya 1189 Elementary Championship (Both days) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Morden, Rose 1189 Primary Championship (Both days) 03 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Onderko, Theo 1189 Elementary Championship (Both days) 05 P10K Magnet School Of Math Science And Design Technology PS10 - Brooklyn NY
Utak, Amadi 1189 High School Championship (Both days) 07 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Marinis, Pearce 1190 Elementary Championship (Both days) 05 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Ngo, Taylor 1192 High School Under 1200 (Saturday) 11 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Kim, Aidan 1192 Primary Championship (Both days) 03 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Booncharoen, Emily 1196 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Sen, Anya 1197 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 CAEDM The Caedmon School - New York NY
Baugh, Aliyah 1197 High School Under 1200 (Saturday) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Yesilevich, Megan 1198 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Najera, Manuel 1198 High School Under 1200 (Saturday) 11 FORTHA Fort Hamilton High School - Brooklyn NY
Field, Lila 1198 Primary Championship (Both days) 03 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Newby, Logan James 1200 Primary Championship (Both days) 03 DALTN Dalton School - New York NY
Incantalupo, John 1202 High School Under 1900 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Gonzalez, Carlosandres 1203 Elementary Championship (Both days) 05 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Yee, Brian 1206 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 P126M Jacob August Riis PS126 - New York NY
Boyd, Bryce 1207 High School Under 1900 (Saturday) 12 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Shing, Danny 1207 Elementary Championship (Both days) 04 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Mathur, Neel 1210 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P267M East Side Elementary School PS267 - New York NY
Santhosh, Deon 1210 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 BETHLM Bethlehem Central Middle School - Delmar NY
Messinger, Dashiell 1212 Primary Championship (Both days) 03 BROWN Browning School - New York NY
Hot, Velid 1212 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Abroon, Samuel 1213 High School Under 1900 (Saturday) 08 ESM East Side Middle School - New York NY
Cobbs, Kenneth Ben 1214 Elementary Championship (Both days) 06 WISSMS Wissahickon Middle School - Lower Gwynedd Township PA
Martinez, Alex 1217 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Martinez, Alex 1217 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Efthimiou, Peter 1219 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 P122Q Mamie Fay PS122 - Queens NY
Rubinov, Michael 1221 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Wang, Kai 1221 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 J67Q Louis Pasteur JHS 67 - Queens NY
Dean, Colin 1222 Primary Championship (Both days) 02 BRUNS Brunswick School - Greenwich CT
Golden, Ripley 1223 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Botnik, Benjamin 1224 High School Under 1900 (Saturday) 08 HILLMS Hillsborough Middle School - Hillsborough Township NJ
Mena, Ron 1226 Elementary Championship (Both days) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Keyes, Stephen 1227 High School Under 1900 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Mino, Miguel 1227 High School Under 1900 (Saturday) 12 MCSM Manhattan Center For Science And Math - New York NY
Wu, Stanley 1228 K-1 Championship (Both days) 01 SEELY Seely Place Elementary School - Scarsdale NY
Su, Jasmine 1229 Elementary Championship (Both days) 02 HOLMES Holmes Elementary School - Darien CT
Teitelman, Aiden 1230 Primary Championship (Both days) 03 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Adams, Emma Hoi-An 1231 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Friedland, Maxwell 1233 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Perna, Sachin 1235 High School Under 1900 (Saturday) 09 COLSEC Columbia Secondary School - New York NY
Diaz, Jaden 1238 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Rossi, Dylan 1238 High School Under 1900 (Saturday) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Carlson, Grant 1242 Elementary Championship (Both days) 04 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Kang, Dylan 1245 Primary Championship (Both days) 02 NEST NEST+m School - New York NY
Hoffman, Jesse 1245 Junior High Championship (Both days) 08 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Han, Daniel 1246 High School Under 1900 (Saturday) 12 GRCCHR Grace Church School - New York NY
Yang, Tianshu 1247 High School Under 1900 (Saturday) 08 HERRIC Herricks Middle School - Searingtown NY
Prizant, Daniel 1247 Junior High Under 1300 (Sunday) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Galchen, Rhone 1247 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P6M Lillie D Blake PS6 - New York NY
Manatos, Andy 1249 High School Under 1900 (Saturday) 10 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Kim, Nicholas 1251 Elementary Under 1500 (Saturday) 03 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Dawson, Johnny 1254 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 TRINI Trinity School - New York NY
Rivera, Louis 1256 Junior High Under 1300 (Sunday) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Rivera, Louis 1256 High School Under 1900 (Saturday) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Crespo, Max 1256 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Bear, Nicholas 1256 Primary Championship (Both days) 02 TRINI Trinity School - New York NY
Kobashi, Kazuki 1258 Junior High Under 1300 (Sunday) 06 ESM East Side Middle School - New York NY
Hurd, John 1259 Elementary Under 1500 (Saturday) 03 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Hurd, John 1259 Junior High Under 1300 (Sunday) 03 STBRNY St Bernard's School - New York NY
Lutton Seignoret, Declan 1259 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Kloner, Daniel 1263 Junior High Under 1300 (Sunday) 09 BIRCH Birch Wathen Lenox School - New York NY
Allie, Raymond 1263 Junior High Championship (Both days) 07 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Diaz, Isis 1267 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Kumar, Suhana 1268 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 P116M Mary Lindley Murray School PS116 - New York NY
Zheng, Carl 1271 High School Under 1900 (Saturday) 09 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Wood, Spencer 1274 Elementary Championship (Both days) 03 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Morden, Estelle 1276 Junior High Under 1300 (Sunday) 08 UNIS United Nations International School - New York NY
Cisneros, Kevin 1277 High School Under 1900 (Saturday) 11 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Lindenbaum, Eli 1278 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Zhu, Florina 1285 Primary Championship (Both days) 03 HARTES Hartshorn Elementary School - Short Hills NJ
Shulga, Nicolas 1285 Elementary Championship (Both days) 06 NEST NEST+m School - New York NY
Tai, Matthew 1287 Junior High Under 1300 (Sunday) 07 J67Q Louis Pasteur JHS 67 - Queens NY
Stacey, Margaret 1288 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 NEST NEST+m School - New York NY
Braun, Otto 1290 Elementary Championship (Both days) 05 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Bugayev, George 1293 Primary Championship (Both days) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Xue, Adam 1297 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 J239K Mark Twain IS 239 - Brooklyn NY
Gaon, Dan 1299 Elementary Championship (Both days) 04 MMS
Khong, Vernon 1300 High School Under 1900 (Saturday) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Nahum, Uri 1302 Elementary Championship (Both days) 04 COLUNI The School At Columbia University - New York NY
Boswell Jr, Henry 1307 Primary Championship (Both days) 03 TATNALL The Tatnall School - Wilmington DE
Michael, Korvyakov 1308 Junior High Championship (Both days) 07 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Fausto, Aliana 1309 Primary Championship (Both days) 02 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Belenky, Nicholas 1313 Primary Championship (Both days) 03 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Chen, Kyle 1313 Elementary Championship (Both days) 06 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Sun, Zenchang 1315 Elementary Championship (Both days) 06 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Zhu, Ryan 1318 K-1 Championship (Both days) 01 HARTES Hartshorn Elementary School - Short Hills NJ
Chang, Kevin 1321 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Shen, Linhan 1331 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P334M The Anderson School PS334 - New York NY
Mccoy, Boris 1331 Elementary Championship (Both days) 04 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Ho, Jasper 1334 Primary Championship (Both days) 02 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Dewan, Sofia 1335 Primary Championship (Both days) 03 TRINI Trinity School - New York NY
Kumar, Sannah 1335 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 SALK Salk School of Science MS 255 - New York NY
Steinhauer, Jake 1336 Junior High Championship (Both days) 07 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Best, George 1338 Elementary Championship (Both days) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Sharifov, Azizjon 1343 High School Under 1900 (Saturday) 09 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Ganti-Agrawal, Siddharth 1344 Elementary Championship (Both days) 04 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Chamadia, Avaan 1345 Primary Championship (Both days) 02 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Zhang, Qiyaqin 1345 Elementary Championship (Both days) 04 P198M The Isador and Ida Straus School PS198 - New York NY
Naveen, Aarush 1346 Elementary Championship (Both days) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Simon, Levi 1347 Junior High Championship (Both days) 07 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Morden, Simone 1349 Elementary Championship (Both days) 04 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Lam, Koiip 1350 Elementary Championship (Both days) 04 CANES Cantiague Elementary School - Jericho NY
Flores-Zeledon, Dana 1351 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Shah, Jai.K. 1356 Elementary Championship (Both days) 05 NEST NEST+m School - New York NY
Lamonte-Stewart, Donovan 1356 Junior High Championship (Both days) 07 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Nam, Lauren 1356 Elementary Championship (Both days) 04 DALTN Dalton School - New York NY
Volvovskiy, Tim 1357 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P84M Lillian Weber School of the Arts PS84 - New York NY
Ji, Edwin 1361 Elementary Championship (Both days) 05 SAWIS Sawmill Intermediate School - Commack NY
Booncharoen, Nathan 1361 Elementary Championship (Both days) 04 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Reyes, Jorge 1363 High School Under 1900 (Saturday) 11 HSETEC High School for Energy and Technology X565 - Bronx NY
Sissoko, Bally 1364 Junior High Championship (Both days) 08 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Rakowski, Luca 1364 Junior High Championship (Both days) 08 LASITA La Scuola d'Italia Guglielmo Marconi - New York NY
Luo, Will 1365 Primary Championship (Both days) 02 TCPEL Town Center Elementary at Plainsboro - Plainsboro Township NJ
Leites, Lev 1367 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 MCS Manhattan Country School - New York NY
Haskins, Tyquan 1368 Junior High Championship (Both days) 05 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Faitelson, Nevo 1370 Primary Championship (Both days) 02 Home School
El Moselhy, Ali 1371 Junior High Championship (Both days) 07 SCARS Scarsdale Middle School - Scarsdale NY
Van Boxtel, Ezra 1371 Elementary Championship (Both days) 04 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Gillston, Noah 1376 Primary Championship (Both days) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Abe, Abisayo 1383 Primary Championship (Both days) 03 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Avrahami, Gabriel 1386 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Chen, Logan 1387 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 BASISM BASIS Independent Manhattan - New York NY
Senderov, Alex 1388 High School Under 1900 (Saturday) 10 RANNEY Ranney School - Tinton Falls NJ
Chen, Austin 1388 Elementary Championship (Both days) 06 FLFOUR Fort Lee School No 4 - Fort Lee NJ
Reitboeck, Nikhil Bagchi 1392 Primary Championship (Both days) 03 PACKER Packer Collegiate - Brooklyn NY
Sekou, Sadiq 1392 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 LPLC Light and Peace Learning Center - Brooklyn NY
Perez, Lee Ann 1394 High School Under 1900 (Saturday) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Gil, Joaquin 1395 Elementary Championship (Both days) 06 international school of brooklyn
Xue, Helen 1396 High School Under 1900 (Saturday) 11 SITHS Staten Island Technical High School - Staten Island NY
Yang, Jasmine 1397 High School Under 1900 (Saturday) 10 MIDWOO Midwood High School - Brooklyn NY
Wang, Mingxuan 1408 Junior High Championship (Both days) 08 BARMID Simon Baruch Middle School JHS 104 - New York NY
Mogil, Kevin 1409 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 RODEP Rodeph Sholom School - New York NY
Skelton, Kenny 1410 High School Under 1900 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Palmer, Darren 1411 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Field, Rowan 1411 Elementary Championship (Both days) 04 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Hom, Austin 1412 Elementary Championship (Both days) 06 LAB-M NYC Lab Middle School for Collaborative Studies - New York NY
Avrahami, Michael 1413 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Zhang, Eric Anchen 1413 Primary Championship (Both days) 03 PCHAR Princeton Charter School - Princeton NJ
Lumelsky, Samuel 1414 Junior High Championship (Both days) 07 KINGPM King Philip Middle School - West Hartford, CT
Lisowski, James 1415 High School Under 1900 (Saturday) 12 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Barry, Mohamed 1415 High School Under 1900 (Saturday) 10 COLSEC Columbia Secondary School - New York NY
Isaacs, Joshua 1417 Primary Championship (Both days) 03 P11M William T Harris PS11 - New York NY
Yeoh, India 1426 Junior High Championship (Both days) 08 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Zhang, Kevin 1428 Elementary Championship (Both days) 05 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Rhodes, Gabriel 1429 Elementary Championship (Both days) 04 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Adams, James 1430 High School Under 1900 (Saturday) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Vidra, Alexander 1430 Elementary Championship (Both days) 06 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Patni, Krish 1431 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Aubry, Jonathan 1432 High School Under 1900 (Saturday) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Teitelman, Jacob 1434 Elementary Championship (Both days) 06 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Jin, Christina 1436 Elementary Championship (Both days) 05 COLUNI The School At Columbia University - New York NY
Maldonado, Jason 1436 Elementary Championship (Both days) 06 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Sherpa, Sonam 1437 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Dewan, Kyle 1438 Elementary Championship (Both days) 06 BROWN Browning School - New York NY
Bugayev, Elizabeth 1440 Junior High Championship (Both days) 07 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Lin, Julian 1441 Primary Championship (Both days) 03 P183M Robert L Stevenson PS183 - New York NY
Lee, Thomas 1442 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 WILLET Willets Road School - Roslyn Heights NY
Bozorov, Azamat 1444 High School Under 1900 (Saturday) 12 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Perez, William 1445 Junior High Championship (Both days) 08 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Wu, Wen Kai 1446 Junior High Championship (Both days) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Yin, Daniel 1448 Junior High Championship (Both days) 08 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Dewan, Neil 1449 Elementary Championship (Both days) 06 BROWN Browning School - New York NY
Kim, Charlie 1449 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 DALTN Dalton School - New York NY
Jambhunathan, Adhithya 1449 Elementary Championship (Both days) 06 HAMMMS Hammarskjold Middle School - East Brunswick NJ
Rubinstein Mash, Alexander 1451 Elementary Championship (Both days) 04 DALTN Dalton School - New York NY
Meesin, Sebastien 1452 Primary Championship (Both days) 03 STJCEM Saint Joseph Catholic Elementary School - Jersey City NJ
Zamor, Jordan 1452 High School Under 1900 (Saturday) 11 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Tom Wong, Lucas 1453 High School Under 1900 (Saturday) 08 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Hardaway, Noni 1454 Elementary Championship (Both days) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Zhang, Ann 1458 High School Under 1900 (Saturday) 09 STUY Stuyvesant High School - New York NY
Phung, Amelie 1462 Elementary Championship (Both days) 05 TAGYOS TAG Young Scholars - New York NY
Lau, Renzo 1463 Elementary Championship (Both days) 05 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Martinson, Dodge 1464 Junior High Championship (Both days) 08 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Neu, Nicholas 1464 High School Under 1900 (Saturday) 12 PELMEM Pelham Memorial High School - Pelham NY
Mccomick, John 1467 Junior High Championship (Both days) 09 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Roberts, Aston 1467 Elementary Championship (Both days) 04 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Notaro, Matthew 1468 High School Under 1900 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Chen, Leo 1471 High School Under 1900 (Saturday) 08 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Dinglasan, Matthew 1473 Elementary Under 1500 (Saturday) 04 P307K Daniel Hale Williams PS 307 - Brooklyn NY
Lam, Kuipi 1474 Elementary Championship (Both days) 05 CANES Cantiague Elementary School - Jericho NY
Chin, Damon 1474 Junior High Championship (Both days) 07 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Bergman Chudnow, Bryan 1474 Elementary Championship (Both days) 04 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Boydell, Oliver 1475 Primary Championship (Both days) 02 UNIS United Nations International School - New York NY
Zheng, Howard 1477 Junior High Championship (Both days) 06 JERIMS Jericho Middle School - Jericho NY
Merrill, Sylvia 1477 Elementary Championship (Both days) 05 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Koufakis, Michael 1478 High School Under 1900 (Saturday) 11 ERHSNY Eleanor Roosevelt High School M416 - New York NY
Feng, Nick 1480 High School Under 1900 (Saturday) 09 SITHS Staten Island Technical High School - Staten Island NY
Karp, Richard 1481 High School Under 1900 (Saturday) 08 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Kumar, Max 1481 Elementary Championship (Both days) 06 SUMMIT Summit Middle School - Summit NJ
Lee, Ethan 1482 Elementary Championship (Both days) 06 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Jordan, Nico 1482 High School Under 1900 (Saturday) 09 HSMSE HS for Math Science and Engineering at City College - New York NY
Wong, Ellis 1484 Elementary Under 1500 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Tsay, William 1485 Elementary Under 1500 (Saturday) 06 GNECK Great Neck South Middle School - Great Neck NY
Kim, Maximo Joo Young 1485 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Kuo, Aidan James 1485 Elementary Championship (Both days) 06 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Chin, Christian 1486 Junior High Championship (Both days) 08 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Feeley, Alex 1488 High School Under 1900 (Saturday) 12 BXSCI Bronx High School of Science - Bronx NY
Shahidy, Ahmed Bec 1491 High School Under 1900 (Saturday) 11 J167M Robert F Wagner JHS 167 - New York NY
Egyud, Ash 1493 High School Under 1900 (Saturday) 12 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Joy, Alexander Pierre 1494 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Huang, Kylan 1500 Elementary Championship (Both days) 04 AVENUE Avenues The World School - New York NY
Luo, Daniel 1508 Primary Championship (Both days) 03 GENEVA Geneva School - New York NY
Gilbride, Michael 1510 High School Under 1900 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Williams, Malik 1510 High School Under 1900 (Saturday) 11 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Moran, Brendan 1511 Elementary Championship (Both days) 04 BALLET Ballet Tech M442 - New York NY
Nozaki, Mao 1512 Junior High Championship (Both days) 07 CHAPIN Chapin School - New York NY
Morales, Edward 1516 Junior High Championship (Both days) 08 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Tang, Eric 1517 Elementary Championship (Both days) 06 NEST NEST+m School - New York NY
Schlesinger, Oscar 1517 Junior High Championship (Both days) 06 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Bochman, Rachel 1521 Junior High Championship (Both days) 07 SACMW Success Academy Charter School Midtown West - New York NY
Suazo, Dionald 1522 Junior High Championship (Both days) 08 SACBX1 Success Academy Charter School Bronx 1 X493 - Bronx NY
Rai, Aayushma 1523 High School Under 1900 (Saturday) 05 P139K Alexine A Fenty PS139 - Brooklyn NY
Lin, Jimmy 1524 High School Under 1900 (Saturday) 11 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Assa, Ben 1524 Elementary Championship (Both days) 06 J54M Booker T Washington JHS 54 - New York NY
Xia, Jason 1525 Junior High Championship (Both days) 07 HORACE Horace Mann School - Bronx NY
Feiner, Meredith 1528 Elementary Championship (Both days) 06 SEVENB Seven Bridges Middle School - Chappaqua NY
Zoh, Hwarin 1529 Elementary Championship (Both days) 06 J54M Booker T Washington JHS 54 - New York NY
Zinder, Ronen 1530 Junior High Championship (Both days) 07 P686K Brooklyn School of Inquiry PS686 - Brooklyn NY
Khan, Shadman 1530 Junior High Championship (Both days) 08 SACHE Success Academy Charter School Harlem East - New York NY
Fenton, Seth 1536 Elementary Championship (Both days) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Oh, Triton 1538 Elementary Championship (Both days) 05 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Mullodzhanov, Nathaniel 1539 Primary Championship (Both days) 03 SACUS Success Academy Charter School Union Square M174 - New York NY
Quan, Jake Taylor 1542 Elementary Championship (Both days) 05 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Buchanan, Ian 1543 Elementary Championship (Both days) 06 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Louie, Christopher 1544 Elementary Championship (Both days) 05 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Lancman, Kyle B 1546 Elementary Championship (Both days) 05 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Chin, William 1552 Junior High Championship (Both days) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Fitzgerald, Brendan 1553 High School Under 1900 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Leschinsky, Gary 1557 Elementary Championship (Both days) 04 Joyce Kilmer Elementary School
Ma, Dylan 1559 Elementary Championship (Both days) 04 NEST NEST+m School - New York NY
Slater, Danil 1560 Elementary Championship (Both days) 04 P166M The Richard Rodgers School Of The Arts And Technology PS166 - New York NY
Pollard, Teja 1561 Elementary Championship (Both days) 04 P163M Alfred E Smith PS163 - New York NY
Silvers, Maxwell 1562 Elementary Championship (Both days) 05 DALTN Dalton School - New York NY
Kaliyaperumal, Ash 1568 Elementary Championship (Both days) 06 EISIMB Eisenhower Intermediate School - Bridgewater NJ
Merchant, Aeneas 1574 Elementary Championship (Both days) 05 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Siegelson, Bowe 1578 Primary Championship (Both days) 03 DALTN Dalton School - New York NY
Chen, Ryan 1584 Junior High Championship (Both days) 08 NEST NEST+m School - New York NY
Smith, Silas 1585 Elementary Championship (Both days) 05 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Chen, Vicky 1589 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Ghita, Thomas 1594 High School Championship (Both days) 10 STUY Stuyvesant High School - New York NY
Murugan, Karthik 1596 High School Under 1900 (Saturday) 06 MARSH Marsh Creek 6 Grade Center - Downingtown PA
Yang, Cayden 1597 High School Under 1900 (Saturday) 06 SCARS Scarsdale Middle School - Scarsdale NY
Bullock, Jayvon 1601 High School Under 1900 (Saturday) 11 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Nicholson, Ian 1603 Elementary Championship (Both days) 04 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Rodriguez, Bradley 1606 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
King, Arthur 1608 Junior High Championship (Both days) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Wang, Audrey 1609 Junior High Championship (Both days) 06 SPENCE Spence School - New York NY
Ho, Cooper 1614 Primary Championship (Both days) 03 P59M Beekman Hill International PS59 - New York NY
Chen, Ian 1617 Elementary Championship (Both days) 06 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Wong, Yates 1618 High School Under 1900 (Saturday) 09 MILBHS Millennium Brooklyn High School K684 - Brooklyn NY
Welch, Charlie 1621 High School Under 1900 (Saturday) 11 BERCAR Berkeley Carroll - Brooklyn NY
Fong, Brian 1622 High School Championship (Both days) 12 JERIHS Jericho High School - Jericho NY
Kozower, Ethan 1622 Junior High Championship (Both days) 07 SUMMQ Summit School - Queens NY
Ye, Stephen 1623 Elementary Championship (Both days) 04 LDSBS Laddie A. Decker Sound Beach School - Miller Place NY
Korff, Sam 1627 Junior High Championship (Both days) 07 HORACE Horace Mann School - Bronx NY
Moran, Ella 1629 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Mero, Daniel 1632 Elementary Championship (Both days) 05 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Cheung, Ryan 1635 Elementary Championship (Both days) 05 JACKS George A Jackson Elementary School - Jericho NY
Anderson, John Brenton 1637 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Liu, Oliver 1639 High School Championship (Both days) 12 JERIHS Jericho High School - Jericho NY
Koganov, Leo 1646 Junior High Championship (Both days) 09 JHSCT Jewish High School of CT - Stamford CT
Mairaj, Morgan 1647 Primary Championship (Both days) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Nasta, Kiren 1648 Elementary Championship (Both days) 05 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Morris-Suzuki, Alan 1650 Elementary Championship (Both days) 06 SUMMIT Summit Middle School - Summit NJ
Shah, Kai Mahesh 1655 Junior High Championship (Both days) 08 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Fini, Thomas 1656 Elementary Championship (Both days) 04 MUNPEL Munsey Park Elementary School - Manhasset NY
Lee, Ryan 1657 Junior High Championship (Both days) 07 LAB-M NYC Lab Middle School for Collaborative Studies - New York NY
Zduniewicz, Natalia 1661 Junior High Championship (Both days) 06 I119Q The Glendale IS.119 - Queens NY
Kaloudis, Sean 1662 Elementary Championship (Both days) 05 HUNEL Hunter College Elementary School - New York NY
Jung, Caden 1662 Junior High Championship (Both days) 07 NEST NEST+m School - New York NY
Slowik, Dylan 1665 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Smolansky, Alan 1665 Junior High Championship (Both days) 07 NEST NEST+m School - New York NY
Guo, Jonathan 1669 Elementary Championship (Both days) 05 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Chapin, Hugh 1670 High School Championship (Both days) 10 BROWN Browning School - New York NY
Mauceri, Djuna 1670 High School Under 1900 (Saturday) 09 COLSEC Columbia Secondary School - New York NY
Daniels, Julian 1670 High School Championship (Both days) 07 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Casenas, Luis-Joshua 1675 Elementary Championship (Both days) 05 HUTCHE Hutchinson Elementary School - Pelham NY
Sorrentino, Marc 1675 High School Under 1900 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Kalden, Tenzin 1680 High School Championship (Both days) 10 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Ng, Timothy 1680 Elementary Championship (Both days) 05 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Huang, Edison 1683 Elementary Championship (Both days) 04 JACKS George A Jackson Elementary School - Jericho NY
Pechersky, Kevin 1685 High School Under 1900 (Saturday) 12 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Carranza, Jacob 1701 High School Under 1900 (Saturday) 10 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Chin, Spencer 1706 Primary Championship (Both days) 03 NEST NEST+m School - New York NY
Wolfson, Brian 1707 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Singer, Dylan 1710 Elementary Championship (Both days) 06 J54M Booker T Washington JHS 54 - New York NY
Dong, Connor 1713 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Belenky, Daniel 1716 Junior High Championship (Both days) 07 CHRIMS The Christa McAuliffe School IS187 - Brooklyn NY
Zhu, Jenny 1720 Elementary Championship (Both days) 05 FOXME Fox Meadow School - Scarsdale NY
Joseph, Leesean 1722 High School Under 1900 (Saturday) 09 MILBHS Millennium Brooklyn High School K684 - Brooklyn NY
Dedona, Mark 1725 Junior High Championship (Both days) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Laporte, Sakura 1728 High School Championship (Both days) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Jaynes, Dashell 1730 Junior High Championship (Both days) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Baalla, Nura 1734 Elementary Championship (Both days) 06 SACHY Success Academy Hudson Yards M358 - New York NY
Mou, Iris 1737 Primary Championship (Both days) 03 DALTN Dalton School - New York NY
Tse, William 1746 Elementary Championship (Both days) 05 P33M Chelsea Prep PS33 - New York NY
Shillingford, Hamilton 1753 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Pollard, Kaden 1754 Elementary Championship (Both days) 06 J54M Booker T Washington JHS 54 - New York NY
Mundayat, Abinav 1755 Elementary Championship (Both days) 05 SCIOR Scicore Academy - Hightstown NJ
Ahram, Aidan 1756 High School Under 1900 (Saturday) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Doron-Repa, Maya 1756 Junior High Championship (Both days) 07 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Casenas, Luis-Jaime 1757 Junior High Championship (Both days) 08 PELMS Pelham Middle School - Pelham NY
Sherpa, Tashi 1765 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Bermudez, John-Gabriel 1768 High School Under 1900 (Saturday) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Warner, Janell 1768 High School Championship (Both days) 12 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Kulik, Jacob 1774 High School Championship (Both days) 09 BTECH Brooklyn Tech High School - Brooklyn NY
Ahram, Maury 1775 High School Under 1900 (Saturday) 10 BXSCI Bronx High School of Science - Bronx NY
Buchanan, Royal 1775 Primary Championship (Both days) 03 P77M Lower Lab School PS77 - New York NY
Galpern-Levine, Robbie 1776 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Underwood, Toshinori 1779 Elementary Championship (Both days) 05 P282K Park Slope PS282 - Brooklyn NY
Chakka, Pardhav 1780 Elementary Championship (Both days) 06 HASCS Hudson Arts and Science Charter School - Kearny NJ
Hood, Avery 1783 High School Championship (Both days) 07 EASTMS Eastchester Middle School - Eastchester NY
Yang, Jack 1793 Primary Championship (Both days) 03 DALTN Dalton School - New York NY
Rivera, Gabriel 1798 High School Under 1900 (Saturday) 11 FORTHA Fort Hamilton High School - Brooklyn NY
Lencz, Harris 1798 High School Championship (Both days) 08 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Bugayev, Arthur 1799 Junior High Championship (Both days) 09 TBLS The Brooklyn Latin School - Brooklyn NY
Kogan, Theo 1800 High School Championship (Both days) 08 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Wang, Li Heng 1802 High School Championship (Both days) 10 NEST NEST+m School - New York NY
Challenger, Dylan 1805 High School Championship (Both days) 07 DALTN Dalton School - New York NY
Saquisili, Anthony 1806 High School Championship (Both days) 10 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Sutton, Marcus 1807 High School Championship (Both days) 09 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Mellody, Marcus 1812 Junior High Championship (Both days) 07 HUNHS Hunter College High School - New York NY
Duong, Kevin 1813 Primary Championship (Both days) 03 NASSES Nassakeag Elementary School - East Setauket NY
Bernal, Javier 1814 High School Championship (Both days) 12 ACTEHI Aviation Career and Technical Education High School P610Q - Queens NY
Beem, Max 1816 High School Championship (Both days) 10 BROWN Browning School - New York NY
Ming, Albert 1822 Junior High Championship (Both days) 08 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Chen, Andrew 1824 High School Championship (Both days) 09 JERIHS Jericho High School - Jericho NY
Dong, Joshua 1827 Junior High Championship (Both days) 08 JERIMS Jericho Middle School - Jericho NY
Kon, Brigette 1830 High School Championship (Both days) 10 hm
Yang, Sunny 1833 Junior High Championship (Both days) 07 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Luo, Joshua 1840 Junior High Championship (Both days) 07 GENEVA Geneva School - New York NY
Dalhouse, Justin 1845 High School Championship (Both days) 09 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Chen, Wang 1851 High School Championship (Both days) 10 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Hardaway, Brewington 1853 Primary Championship (Both days) 03 SACHK2 Success Academy Hell's Kitchen Manhattan 2 M170 - New York NY
Li, Dennis 1863 Elementary Championship (Both days) 06 FLFOUR Fort Lee School No 4 - Fort Lee NJ
Peterson, Ryan 1863 Elementary Championship (Both days) 06 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Kumar, Sriram K 1863 Junior High Championship (Both days) 08 WOODRM Woodrow Wilson Middle School - Edison NJ
Ajith, Aayush 1869 Elementary Championship (Both days) 05 SBROOK The Stony Brook School - Stony Brook NY
Yang, Calvin 1875 High School Under 1900 (Saturday) 10 MILBHS Millennium Brooklyn High School K684 - Brooklyn NY
Wong, Anthony G 1876 Junior High Championship (Both days) 08 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Oh, James 1878 Elementary Championship (Both days) 05 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Mou, Arvin 1890 Elementary Championship (Both days) 05 SMSNY Special Music School - New York NY
Ehsani, Yassamin 1898 Junior High Championship (Both days) 07 BREAR Brearley School - New York NY
Xue, Steven 1899 High School Championship (Both days) 09 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Dong, Samantha 1905 High School Championship (Both days) 10 EMURR Edward R Murrow High School - Brooklyn NY
Sykes, Lavon 1907 High School Championship (Both days) 09 ESCHS East Side Community High School - New York NY
Challenger, Daniel 1907 High School Championship (Both days) 11 DALTN Dalton School - New York NY
Qi, Katherene 1911 Junior High Championship (Both days) 07 WTCMS W. Tresper Clarke Middle School - Westbury NY
Wong, Katrina 1925 High School Championship (Both days) 09 BHSEC Bard High School Early College M696 - New York NY
Cancio, Zak 1928 High School Championship (Both days) 11 Catalaina Foothills
Martinez, Jonathan 1928 Junior High Championship (Both days) 08 Tucson
Hua, Charles 1930 Elementary Championship (Both days) 06 NEST NEST+m School - New York NY
Liu, Leonardo 1935 Junior High Championship (Both days) 07 DELASA De La Salle Academy - New York NY
Wu, Eric Sheng 1940 Junior High Championship (Both days) 06 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Raparthi, Ankit 1965 Junior High Championship (Both days) 08 COLLG Collegiate School - New York NY
Davis, Diante 1967 High School Championship (Both days) 12 BCSM Bronx Center For Science And Math - Bronx NY
Berger, Marcello 1979 Junior High Championship (Both days) 09 COLLG Collegiate School - New York NY
Rai, Arjun 1990 High School Championship (Both days) 10 STUY Stuyvesant High School - New York NY
Hunt, Fikirte 2007 High School Championship (Both days) 10 NEST NEST+m School - New York NY
Levine, Jack 2008 Junior High Championship (Both days) 05 P41M Greenwich Village PS41 - New York NY
Wang, Shawn 2012 Junior High Championship (Both days) 07 EPISCO Episcopal Academy - Newtown Square PA
Wang, Nancy 2037 High School Championship (Both days) 11 FORTHA Fort Hamilton High School - Brooklyn NY
Rama, Tejas 2043 Elementary Championship (Both days) 04 LINCEL Lincoln Elementary School - Edison NJ
Zheng, Jeremy 2050 Junior High Championship (Both days) 08 I318K Eugenio Maria De Hostos IS 318 - Brooklyn NY
Yoo, Eugene 2068 Junior High Championship (Both days) 07 SPEYR Speyer Legacy School - New York NY
Mishra, Abhimanyu 2094 Primary Championship (Both days) 03 SEASHO Seashore Day Camp and School - Long Branch NJ
Lu, Jason 2095 Elementary Championship (Both days) 06 MILLMS Millburn Middle School - Millburn NJ
Ni, Winston 2103 Junior High Championship (Both days) 07 PRDAY Princeton Day School - Princeton NJ
Gu, Ethan 2105 Junior High Championship (Both days) 09 SCARHI Scarsdale High School - Scarsdale NY
Draganoff, Daniel 2108 High School Championship (Both days) 12 CBA Christian Brothers Academy - Lincroft NJ
Weisz, Bryan 2109 Junior High Championship (Both days) 09 JHSCT Jewish High School of CT - Stamford CT
Zong, Davis 2117 Elementary Championship (Both days) 06 NEST NEST+m School - New York NY
Morris-Suzuki, Sophie 2122 High School Championship (Both days) 10 STUY Stuyvesant High School - New York NY
Wang, Brandon 2140 Junior High Championship (Both days) 08 VWJHS Van Wyck Junior High School - Wappingers Falls NY
Shuman, Nathaniel 2149 High School Championship (Both days) 06 DALTN Dalton School - New York NY
Zhu, Evelyn 2158 Junior High Championship (Both days) 08 JERIMS Jericho Middle School - Jericho NY
Levkov, Daniel 2187 High School Championship (Both days) 08 CGPS Columbia Grammar and Preparatory School - New York NY
Wang, Warren 2195 High School Championship (Both days) 12 JERIHS Jericho High School - Jericho NY
Li, Max 2212 High School Championship (Both days) 10 EMONJS Edgemont Junior/Senior High School - Scarsdale NY
Zhou, Liran 2216 Elementary Championship (Both days) 04 JACKS George A Jackson Elementary School - Jericho NY
Qi, Henry 2233 High School Championship (Both days) 11 WTCHS W. Tresper Clarke High School - Westbury NY
Tsay, Vincent 2255 Junior High Championship (Both days) 07 BUCDAY Buckley Country Day School - Manhasset NY
Chen, Justin 2329 Junior High Championship (Both days) 09 STUY Stuyvesant High School - New York NY
Wang, Wesley 2332 Junior High Championship (Both days) 08 JERIMS Jericho Middle School - Jericho NY
Niemann, Hans 2458 Junior High Championship (Both days) 09 WESTON Weston High School - Weston CT